Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

Taas maadluse lainelt - tulemused võistluselt Kehra Kange 09.12.2018:

Kahro Pallonile oli seekordne jube kolmas võistlus ja samas ka juba lausa kolmas medal! Noormees saavutas Kehras 3 matšivõitu ja tunnistas kahe vastase paremust, kokkuvõttes Kahro Pallon, III koht
Kaisa Pallon jäi sellel korral medalist ilma ja saavutas V koha.

Sel nädalal ootab ees Lähtel juba uus võistlus, kuhu on kutsutud maadlejad Eestist, Soomest, Venemaalt, Lätist ja Leedust.

Maadlusringi treener Marger Pormann ootab huvilisi treeningule E,T,N kell 15.15 Haljala Spordihoones.

2018/2019.õa matemaatikaolümpiaadi Lääne-Virumaa piirkondlik voor

Kert Roov 7. klass 6.-7. koht

Juhendaja/õpetaja Merike Tiilen

Lääne-Virumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaad
Tapa Gümnaasiumis 6. aprill 2018

Tublid osalejad
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Juhendaja õpetaja Merle Varek

Lääne-Virumaa 2017/2018. õa emakeeleolümpiaad 6. aprill 2018

Minna Marie Kask 5. klass II koht
Meriliis Õunapuu 6. klass 5. koht
Cristel-Valeria Maasik 6. klass 22. koht
Juhendaja õpetaja Külli Heinla

Meie kooli klassid osalesid õpilaste joonistusvõistlusel “Kaitsevägi õppustel”, mis toimus õppuse Kevadtorm 2021 raames. 

Kaitsevägi tunnustab:


III koht, LIISBET LAIGU, Haljala Kool, 5. klass
III koht, MARION ISMAEL, Haljala Kool, 9. klass

 

Auhinnatud parim juhendaja: Mari Riina Mölder.

2018/2019.õa emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 31.01.2019 Rakveres



9. klass

Säde-Liis Orujõe 13.-14. koht

7. klass

Meriliis Õunpuu 16. koht

Cristel-Valeria Maasik 20. koht

 

Juhendaja/õpetaja Külli Heinla

ÕPPIS I trimestril HINDELE 5

1B

Carl Stefan Kalde
Karl-Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet


2.A

Martten Toomejõe
Rasmus Tõnurist


2.B

Liise-Lotte Ehasalu
Henry Samolberg
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Käroli Vaher

3. klass

Airis Aavoja
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov
Anett Veiert
Markus Brandon Visnapuu

4. klass

Heiko Einberg
Kirke Marleen Kool
Marleen Laigu

5. klass

Minna Marie Kask

9.a

Katariina Siilak

 

ÕPPIS I trimestril HINDELE 4 JA 5

1.A

Anett Heinmets
Merilin Kurs
Marii Lahtvee
Rasmus Rae

1.B

Mattias Erik Aitman
Kaspar Heinla
Anatoli Jefimov
Sander Kaldma
Karel-Mattias Korjus
Johanna Lipp
Paul Saamot
Maiko Sing
Tristan Tedrekin
Marcus-Märten Vainumäe
Sandra Toomejõe

2.A

Mattias Liivamäe
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Georg Tamm
Delisa Valving
Sergo-Kaspar Klaus

2.B

Kristel Heinloo
Heleri Lillepuu
Trevor Lilles
Annaliisa Palm
Rauno Pentinen
Merily Sepp
Teele Valdlo


3. klass

Evely Kaldma
Lisette Pall
Henri Randoja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Janessa Valving

4. klass

Riiko Altmäe
Kristian Anton
Hugo Hiiemäe
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Anna-Lotta Kütt
Stefi Laht
Mihkel Liiv
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Carmen Martis
Kaarel-Gustav Mets
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Meribel Sepp
Kreete Liset Sokolov
Laura Stüf
Sten Marten Villenthal
Carolin Pugovkin
Risto Raja

5. klass

Kärt Liiva
Kati Liivamägi
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Uku Urb

6. klass

Janar Allese
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Jane Perve
Teiren Tõld
Trinity-Ly Tomel


7. klass

Elis Heinmaa
Karin Kivilo
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Heleri Tamberg
Isabel Tamberg

8. klass

Säde-Liis Orujõe

9. A

Tairi Alanurme
Kati Nõlvak

9. B

Kertu Greenberg
Daimar Seljamäe
Sten Vaher

2017/2018 õppeaasta II trimester on läbi ning nüüd juba kokkuvõttedki tehtud. Toome teieni nende õppurite nimed, kelle õppetulemused olid II trimestril väga head.

VÄGA TUBLID ÕPILASED
1A klass
Anette Heinmets
Merilin Kurs
Marii Lahtvee

1B klass
Johanna Lipp
Karl-Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Tristan Tedrekin
Paul Saamot

2A klass
Martten Toomejõe
Rasmus Tõnurist
Kristel Heinloo
Trevor Lilles
Annaliisa Palm
Rauno Pentinen
Merily Sepp
Teele Valdlo
Heleri Lillepuu

2B klass
Liise-Lotte Ehasalu
Henry Samolberg
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Käroli Vaher
Mattias Liivamägi
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Georg Tamm

 

Õppis hindele „5“

3.klass
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov
Paul Samolberg
Markus Brandon Visnapuu

4.klass
Kreete Liset Sokolov
Kirke Marleen Kool
Marleen Laigu

5.klass
Minna Marie Kask

9A klass
Katariina Siilak

Õppis hindele „4“ ja „5“

3.klass
Evely Kaldma
Airis Aavoja
Sass-Robin Voogla
Henri Randoja
Anett Veiert
Aleksandra Torpan
Janessa Valving

4.klass
Riiko Altmäe
Kristian Anton
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Anna-Lotta Kütt
Stefi Laht
Mihkel Liiv
Nele Limberg
Eneli Lütt
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Heiko Einberg
Risto Raja

5.klass
Stella Kaldma
Kati Liivamägi
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Uku Urb

6.klass
Kaspar Keskra
Emmeline Sepp
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Miia Vask
Jane Perve
Teiren Tõld
Kert Roov

7.klass
Elis Heinmaa
Karin Kivilo
Maris Mogilnõi
Risto Ridal
Noel Lünekund

8.klass
Säde-Liis Orujõe

9A klass
Tairi Alanurme
Kati Nõlvak
Hanna Veiert

9B klass
Kertu Greenberg
Daimar Seljamäe
Sten Vaher
Rahel Raudsepp
Deniel Suprunov

 

Jõudu-jaksu kõigile pingutamaks väga head tulemuste nimel ka III trimestril! 

Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU

Haljala Kooli parimad
1.-2. klass
Adele Saamot 2.b klass 77 punkti
Liisbet Laigu 2.b klass 73 punkti

3.-4. klass
Marleen Laigu 4. klass 94 punkti

5.-6. klass
Kaspar Keskra 6. klass 101 punkti

7.-9. klass
Noel Lünekund 7. klass 80 punkti

juuniorklass
Katariina Siilak 9.a klass 61 punkti

Juhendajad: Merle Varek, Evelin Teiva, Merike Tiilen, Maret Kivisaar

Eesti U 14 talvised MV

P U 14 60m, kõrgus, 4x200m
Janar Ojasalu 8.55 8. koht, 1.48 5. koht, teatejooks III koht

Lääne-Virumaa noorte 2018.a. kergejõustiku meistrivõistlused
P 2005 kõrgushüpe, 60m, kuul
Janar Ojasalu 1.40 III koht, 8,59 III koht, 8.56 III koht
P 2006 Kuul, kõrgushüpe
Robert Pullat 7.96 I koht
Reio Jervson 7.54 II koht, 1.30 II koht

Rakvere kiirjooksupäev
P2005 100m(60+40m lendavast)
Janar Ojasalu 13.41 I koht

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa II etapp
Poisid nooremad
Reio Jervson teivashüpe 2.30 I koht
Poisid vanemad
Janar Ojasalu 60mtj 10.88 4. koht

TV 10 olümpiastarti vabariiklik II etapp
Poisid nooremad
Reio Jervson teivashüpe 2.11 13. koht

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa III etapp
Poisid vanem kõrgus
Janar Ojasalu 1.55 III koht
Poisid noorem kuul
Robert Pullat 9.71 I koht

 

Treener Meelis Kari

Rakvere Spordikooli lahtised kergejõustikuvõistlused

Poisid 2007
Veiko Semjonov - kaugus 3.77 II koht, kõrgushüpe 1.10 II koht, 60mtj 11,8 5. koht
Mihkel Liiv – 60mtj 11,5 4. koht, 60m 9,7 6. koht
Poisid 2006
Reio Jervson – kõrgushüpe 1.25 III koht, kaugushüpe 3.92 4. koht, 60mtj 11,0 5. koht
Georg Nõlvak – kõrgushüpe 1.25 4. koht.

TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp

Poisid noorem
Reio Jervson – kõrgushüpe 1.35 II koht

 

Treener Meelis Kari

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 24. Jaanuar 2022 14:38

Meil on lehel 291 külalist ja 0 liiget

Rakvere mnt 10, 45301 Haljala | +372 325 0900 | info(ät)haljalakool.ee