Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

K Aug 17, 2022
00:00
VAHEAEG
N Aug 18, 2022
00:00
VAHEAEG
R Aug 19, 2022
00:00
VAHEAEG
L Aug 20, 2022
00:00
VAHEAEG
P Aug 21, 2022
00:00
VAHEAEG
E Aug 22, 2022
00:00
VAHEAEG
T Aug 23, 2022
00:00
VAHEAEG
K Aug 24, 2022
00:00
VAHEAEG
N Aug 25, 2022
00:00
VAHEAEG
R Aug 26, 2022
00:00
VAHEAEG

Haljala Kool tunnustab II veerandi väga edukalt läbinud koolipere II ja III kooliastme õpilasi! 

Ei puudunud ühtegi tundi

Sandra Karro
Aleksandra Torpan
Markus Brandon Visnapuu
Janne Saar
Henar Viirok
Ave Saar

 

Õppis hindele „5“

Sandra Karro 4.kl.
Markus Brandon Visnapuu 4.kl.
Riiko Altmäe 5.kl.
Marleen Laigu 5.kl.
Minna Marie Kask 6.kl.
Kert Roov 7.kl.
Karin Kivilo 8.kl

 

Õppis hindele "4" ja "5"

Airis Aavoja 4.kl.
Uku Bankiir 4.kl.
Oliver Marten Lillevälja 4.kl.
Anett Veiert 4.kl.
Evely Kaldma 4.kl.
Aleksandra Torpan 4.kl.
Janessa Valving 4.kl.
Kristian Anton 5.kl.
Heiko Einberg 5.kl.
Kätriin Kalvet 5.kl.
Kirke Marleen Kool 5.kl.
Andreas Kuusküll 5.kl.
Mihkel Liiv 5.kl
Nele Limberg 5.kl.
Carmen Martis 5.kl.
Georg Nõlvak 5.kl
Sten Marten Villenthal 5.kl
Elisete Palm 5.kl.
Jakob Toming 5kl.
Maarja-Liis Liiv 6.kl
Kärt Liiva 6kl.
Liisi Mülla 6kl.
Robin Randoja 6kl.
Mihkel Ulst 6kl.
Karl Johann Ehasalu 6kl.
Liia Laats 7.kl.
Crisltel-Valeria Maasik 7.kl.
Andro Martinson 7.kl.
Jane Perve 7.kl.
Teiren Tõld 7.kl.
Kristel Aasumets 7.kl.
Janar Allese 7.kl.
Maris Mogilnõi 8.kl.
Arnis Avar Sammalpärg 8.kl.
Noel Lünekund 8.kl.
Stefi Pärnoja 8.kl.
Risto Ridal 8.kl.

Keerulisel II trimestril said Haljala koolis hinnete osas parimaid tulemusi:

 

“SUUREPÄRASED” TULEMUSED
1. klass
Joonas Antero Grönqvist
Romet Pärtel
Brita Kuzma
Eliise Elbra

2. klass
Mia Laanem
Kameron Urmet
Adele Karolin Visnapuu

 

ÕPPIS HINDELE “5”

3.A klass
Oskar Kaupmees
Kärt Kokka
Ruuben Kuzma
Heleriin Kõiva
Villem Lipp

3.B klass
Lenna Möllits
Mirtel Randoja
Johanna-Grete Roov
Mirell Soppe
Tauri Türbsal

4. klass
Krister Kool
Andero Bergström
Tõnn Lipp

5. klass
Kaspar Heinla
Tristan Tedrekin

6. klass
Liisbet Laigu
Henry Samolberg

  

"SUUREPÄRASED” JA “HEAD” TULEMUSED

1. klass
Rasmus Heinmets
Revon Kaldma
Arden Köster
Stiivo Liiv
Ariel Lou Massiah
Adele Reedik
Sandra Serebrjakova
Mia-Lotta Teedla
Stevel Valdna

2. klass
Sebastian Kaasik
Auli Karus
Kirke Kokka
Pärle-Mai Lillevälja
Jasper Lipp
Karl Pilv
Roger Privoi
Andra Helena Raudla
Käroli Sepp
Robin Sooväli
Aron Trofimov

 

ÕPPIS HINDELE “4” JA “5”

3.A klass
Tambet Francis Devany
Kirke Nõlvak
Oliver Sarapuu
Kardo Roov
Jan-Erik Jõesaar

3.B klass
Rasmus Allese
Karl Maiko Lullu

3. klass
Marta Heinmaa
Andreas Kaldma
Mia Lehiste
Sven Põesaste
Laura Tull
Joosep Lipp
Kennert Kool
Kaisa Sooväli
Lisett Isabel Villenthal

5.klass
Mattias Erik Aitman
Merilin Kurs
Astra Mägi
Karl Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet
Marcus Marten Vainumäe
Johanna Lipp
Sandra Toomejõe
Jonas Valving

6.klass
Liise-Lotte Ehasalu
Sergo-Kaspar Klaus
Adele Saamot
Rasmus Tõnurist
Käroli Vaher
Teele Valdlo

7.klass
Evely Kaldma
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert

8.klass
Riiko Altmäe
Marleen Laigu
Mihkel Liiv
Risto Raja
Heiko Einberg

9.klass
Minna Marie Kask
Liisi Mülla
Robin Randoja
Mihkel Ulst
Kärt Liiva

 

 

Rakveres toimunud 4.-5. klasside võistlustel rahvastepallis sai Haljala Kooli tüdrukute võistkond III koha!

Võistkonnas mängisid:

Sandra Karro
Jaanika Esto
Keitlin Johanson
Lisette Pall
Janessa Valvimg
Liisbet Laigu
Helery Lillepuu
Käroli Vaher
 
Treener õpetaja Kersti Naarits

2017/2018 õa 1.-2. klassi väga tublid õpilased

1.B
Karl-Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet

2.B
Liise-Lotte Ehasalu
Liisbet Laigu
Adele Saamot
Henry Samolberg
Käroli Vaher

2017/2018 õa I kooliastme tublid õpilased

1A
Anett Heinmets
Marii Lahtvee
Merilin Kurs

1.B
Mattias Erik Aitman
Kaspar Heinla
Carl Stefan Kalde
Sander Kaldma
Johanna Lipp
Astra Mägi
Paul Saamot
Tristan Tedrekin
Sandra Toomejõe
Marcus Märten Vainumäe
Jonas Valving

2.A
Martten Toomejõe
Rasmus Tõnurist
Kristel Heinloo
Trevor Lilles
Annaliisa Palm
Rauno Pentinen
Rauno Pentinen
Teele Valdlo
Heleri Lillepuu

2.B
Sergo-Kaspar Klaus
Mattias Liivmäe
Dariel Lukašenko
Carmen Sinisoo
Georg Tamm

 

III trimestri kokkuvõtteks:

Õppis ainult "5":

3. klass
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov

4. klass
Kirke Marleen Kool
Anna-Lotta Kütt
Marleen Laigu

5. klass
Minna Marie Kask

 

Õppis III trimestril hindele „4“ ja „5“

3. klass
Evely Kaldma
Airis Aavoja
Uku Bankiir
Henri Randoja
Paul Samolberg
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert
Markus Brandon Visnapuu
Sass-Robin Voogla

4. klass
Riiko Altmäe
Kristian Anton
Emma Antonis
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Heiko Einberg
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Kreete Liset Sokolov
Sten Marten Villenthal

5. klass
Kärt Liiva
Maarja-Liis Liiv
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Mihkel Ulst

6. klass
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Teiren Tõld
Miia Vask
Jane Perve
Meriliis Õunpuu

7. klass
Noel Lünekund
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Risto Ridal
Isabel Tamberg

8. klass
Säde-Liis Orujõe
Anni-Lisette Hallimäe

2017/2018 ÕPPEAASTA KOKKUVÕTTEKS

Õppeaasta lõpetasid kiituskirjaga (kõik 5)

3. klass
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Anneken Laureen Trofimov
Markus Brandon Visnapuu
Anett Veiert
Aneksandra Torpan
Paul Samolberg

4. klass
Kirke Marleen Kool
Anna-Lotta Kütt
Marleen Laigu

5. klass
Minna Marie Kask

6. klass Jane Perve

Õppeaasta aastahinnetes hinded „4“ ja „5“

3. klass
Airis Aavoja
Uku Bankiir
Evely Kaldma
Henri Randoja
Janessa Valving
Sass-Robin Voogla

4. klass Riiko Altmäe
Kristian Anton
Hugo Hiiemäe
Kätriin Kalvet
Andreas Kuusküll
Heiko Einberg
Karl-Andri Lillepuu
Nele Limberg
Eneli Lütt
Kadri Morozov
Georg Nõlvak
Kreete Liset Sokolov
Sten Marten Villenthal
Stefi Laht

5. klass
Kärt Liiva
Maarja-Liis Liiv
Rasmus Randon Lille
Liisi Mülla
Robin Randoja
Uku Urb
Kati Liivamägi

6. klass
Marion Ismael
Liia Laats
Kristjan Lindlo
Cristel-Valeria Maasik
Andro Martinson
Robin-Simmo Pajuväli
Teiren Tõld
Miia Vask
Janar Allese
Kaspar Keskra

7. klass
Noel Lünekund
Maris Mogilnõi
Stefi Pärnoja
Arnis Avar Sammalpärg
Risto Ridal
Isabel Tamberg
Karin Kivilo
Elis Heinmaa

8. klass
Säde-Liis Orujõe
Anni-Lisette Hallimäe

Lääne-Virumaa põhikoolide 2018.a. kergejõustiku 4- võistlus

Poisid 2006 ja noorem
Rasmus Randon Lille 2251p. II koht
Veiko Semjonov 1713p. 6. koht
Poisid 2004-2005
Janar Ojasalu 4231p. I koht

Koolide arvestuses poisid noorem II koht ja poisid vanem III koht

TV 10 OS vabariiklik IV etapp
Georg Nõlvak kettaheide 6. koht
Rasmus Randon Lille pallivise 6. koht
Väike koolide arvestuses 7. koht
Võistkonnas osalesid veel Maarja Liis Liiv, Kati Liivamäe, Ave Saar, Janette Pall, Teiren Tõld, Kaspar Keskra, Stefi Pärnoja.

TV 10 OS maakondlik IV etapp
TV
Janette Pall pallivise 45.0 4. koht
PN
Rasmus Randon Lille pallivise 55.0 I koht, 1000m jooks 3.34 II koht
Georg Nõlvak kettaheide 27.22 I koht
Robin Randoja kettaheide 20.37 4. koht


Lääne- Virumaa noorte meistrivõistlused
Poisid U-14
Janar Ojasalu kõrgushüpe 1.50 II koht, kettaheide 28. 40 III koht, kuulitõuge 8.91 II koht

Treener Meelis Kari

Inglise keele olümpaadil osales sel aastal Haljala koolist neli 6.-9. klassi õpilast. 

 

6. klass - Liisbet Laigu - 15. koht

7. klass - Aleksandra Torpan - 14. koht

8. klass - Marleen Laigu - 14.-15. koht

9. klass - Minna Marie Kask - 13. koht

 

Juhendaja Ene Martma

Lääne-Viru maakonna 6.-9. klassi inglise keele olümpiaad
22. märtsil 2019 Rakveres

 

6. klass (36 osalejat)
Minna Marie Kask 5. -6. koht
Mihkel Ulst 9.-11. koht

7. klass (34 osalejat)
Meriliis Õunpuu 12.-13. koht
Robin-Simmo Paljuväli 14.-15. koht
Ketlin Reinmaa 18. koht

8. klass (36 osalejat)
Markus Roost 8.-9. koht
Noel Lünekund 10. koht
Isabel Tamberg 19.-20. koht

9. klass (30 osalejat)
Oliver Kurs 16. koht
Anni Lisette Hallimäe 21. koht
Jan Mattias Ranne 23. koht

Juhendaja/õpetaja Ene Martma

Eelmisel nädalavahetusel toimus Tartus ujumisvõistlus Aura Open Cup, klubi Wiru Swim all sai mõõduvõtust osa ka Haljala Kooli 6. klassi õpilane Jakob Toming 🏊‍♂️ Noormees ületas end, tehes igal alal isiklikud rekordid ja tekitades oma vanusegrupis lausa medalisaju! 🥇🥇🥇🥈

🥇100m Backstroke 1:08.30 - I koht vanusegrupp 2006 ja nooremad
🥇100m Freestyle 1:02.97 - I koht vanusegrupp 2006 ja nooremad
🥇50m Backstroke 31.41 - I koht vanusegrupp 2006 ja nooremad
🥈50m Freestyle 27.55 - II koht vanusegrupp 2006 ja nooremad

Õnnitlused ja jaksu edaspidiseks!

2017/2018 kunstiolümpiaadi maakonnavoor
Jan-Erik Tamm 9.b klass 8. koht, teoreetilise osa kolmas tulemus!


Juhendaja Inge Laiv

Spordimehed tegutsevad otseloomulikult ka koolivaheajal - Haljala Kooli õpilane Janar Ojasalu saavutas Eesti meistrivõistlustel kõrgushüppes tulemusega 1.54 oma vanusegrupis P U14 III koha.
Treener Meelis Kari. Õnnitlused!

Alamkategooriaid

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Teisipäev, 16. August 2022 10:36

Meil on lehel 761 külalist ja 0 liiget

Rakvere mnt 10, 45301 Haljala | +372 325 0900 | info(ät)haljalakool.ee