Hoolekogu koosseis on kinnitatud Haljala Vallavalitsuse korraldusega nr 216  18. oktoober 2017

Hoolekogu koosseis

Eesnimi Perekonnanimi Amet Kontakt
Kristin Raudvee Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tairi Alanurme Õpilaste esindaja tairi.alanurme[ät]gmail.com
Greete Toming Õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merli Tammi-Jõeveer Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meliita  Proosa Õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Katrin Perve Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Margus Punane Lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Veiko Veiert Vilistlaste esindaja, hoolekogu esimees See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Rainer Lille Koolipidaja esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haljala Kooli uus hoolekogu valiti ametisse oktoobris 2017.

Hoolekogule saad kirjutades kasutades aadressi hoolekogu[ät]haljala.edu.ee

Parem noores eas õppida, kui vanas eas kahetseda

Viimati uuendatud lehekülge: Teisipäev, 25. September 2018 13:14