Haljala Kooli koolivormHaljala Kooli koolivormHaljala Kooli koolivorm

Koolivormi elementideks on Haljala kihelkonna rahvusmustrist inspireeritud kudumid ning tekkel:

poistel ja noormeestel VEST
tüdrukutel ja neidudel VEST või PIHIKSEELIK
õpetajatel VEST või PIHIKSEELIK
Kudumite juurde saab tellida sobivates toonides kooli logoga polosärgid, triiksärgid, pluusid, püksid, seelik jne.

KOOLIVORMI ETTETELLIMINE

Haljala Kooli koolivormi saab tellida OÜ Norrison e-keskkonnas (mõõdutabelid, tellimise juhend) http://koolivorm.norrison.ee/359-haljala-kool
Tellimisperiood avatakse 27. APRILL 2018 ja kestab kuni 26. juuni 2018
Tellimused saab kätte augustikuu lõpus koolimajast (koolivormide saabumisel info kooli kodulehel).

HALJALA KOOLI TEKLI STATUUT

• Haljala Kooli tekli värvideks on sinine, kollane ja valge. Kooli logo on kollane ja paikneb tekli küljel mütsinoka vasaku serva kohal.
  • Tekkel näitab tema kandja sidet Haljala Kooliga.
  • Tekli kandmise õigus on kooli õpilastel ning vilistlastel.
  • Tekkel on väärikas peakate, mis eeldab tema kandmist sobiliku rõivastusega. Lubamatu on Haljala Koolile sobimatute kaunistuste kandmine teklil.
  • Teklit kantakse:
    • Eesti Vabariigi riiklike tähtpäevade üritustel koolis ja väljaspool kooli
    • Haljala Kooli aastapäeva üritustel, tarkusepäeval, kooliaasta lõpetamisel ja lõpuaktusel ning muudel pidulikel juhtudel vastavalt kooli juhtkonna korraldusele.
    • Alati kooli lipu kandmisel ja assisteerimisel.
    • Väljaspool kooliaega- ja ruume korrektse rõivastusega kandja äranägemisel.

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus