Nimi Klass Amet
Emmeline Sepp 6. klass
Janette Pall 6. klass

Haljala Kooli õpilasesinduse liikmed 2017/2018 kooliaastal

Kas sa oled kunagi kõndinud Haljala kooli puhvetisse ja märganud enne sisenemist musta ust? Kui jah, siis oled võibolla ka teadlik, et seal asub õpilasesindus ja õpetaja ning projektijuht Greete Toming. Aga siiski on sul tekkinud küsimus, mis asi see õpilasesindus ikkagi on... ja mis seal tehakse?

Õpilasesindus ehk ÕE on mõeldud teotahtelistele ja aktiivsetele noortele, kes tahavad samuti koolielus sõna saada ja edastada õpilaste muresid. ÕE kõige tähtsam ülesanne on koolipere õiguste kaitsmine ja koolielu huvitavamaks tegemine (peod, stiilipäevad, mängu vahetunnid jne). Samuti käime väljaspool kooli igasugustel väljasõitudel või tutvume ning aitame teisi õpilasesindusi oma ideedega. Probleemidega võib pöörduda õpilasesinduse tuppa, kus me neid ühiselt arutame ning leiame murele vastuse.

Kui Sa arvad, et ka Sina oled aktiivne 5-9. klassi noor, kes tahab koolis käimist paremaks ja huvitavamaks muuta, siis ära karda meiega ühineda. Seltsis on alati lõbusam!

Parem noores eas õppida, kui vanas eas kahetseda

Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 17. November 2017 13:25