Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

E Veebr 26, 2024
00:00
VAHEAEG
E Veebr 26, 2024
08:00 - 08:15
Kogu kooli kogunemine aatriumis
T Veebr 27, 2024
00:00
VAHEAEG
K Veebr 28, 2024
00:00
VAHEAEG
N Veebr 29, 2024
00:00
VAHEAEG
R Mär 01, 2024
00:00
VAHEAEG
R Mär 01, 2024
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Mär 01, 2024
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
L Mär 02, 2024
00:00
VAHEAEG
P Mär 03, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

Üldhariduskoolide rahuloluküsitlus ootab väga vastama Haljala Kooli lapsevanemaid! Igal kevadel korraldab HARNO riiklikke rahuloluküsitlusi, mille eesmärk on mitmekesistada õppe- ja kasvatustöö kvaliteedi kohta saadavat tagasisidet ning luua võimalused erinevate sihtrühmade heaolu ja toimetuleku süstemaatiliseks jälgimiseks haridusasutuses. Küsitlustega kogutud andmeid kasutatakse haridusasutustele  ja nende pidajatele tagasiside andmiseks. Küsitlustes osalemisega saavad nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad läbi tagasiside andmise osaleda koolikeskkonna arendamises, juhtides tähelepanu valdkondadele, kus muutuste esilekutsumine oleks vajalik

Sinu arvamus on meile väga oluline. Mida rohkem on vastajaid, seda täpsema tagasiside saab Haljala kool! 🤗

Veebilingi leiab lapsevanem eKoolist (vajalik on lapsevanema vaade!)


Anname teada, et mõningatel juhtudel võivad küsitluste veebilingid avamisel küsida vastajalt tunnuskoodi. Iga küsitluse tunnuskoodi leiate küsitluse veebilingist. Tunnuskood on küsitluse veebilingi
lõpus olev 15 tähemärgi pikkune tähtedest ja numbritest koosnev kood. Tunnuskood algab peale sõna token= ja lõppeb enne &lang=et. Järgneval näidislingil on tunnuskood punane:
kysimustik.edu.ee/index.php?r=survey/index&sid=723252&token=4CVj5EX6MCiRFaa&lang=et

 

Küsimuste korral õppejuht Õnnela Lembke See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või infotehnoloog Andres Truman See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

🇪🇪 23. veebruaril kell 12.00 tähistab Haljala Kooli pere üheskoos Haljala Rahvamajas Eesti Vabariigi 106. aastapäeva.
Kui huvi, soovi ja võimalust, on meiega oodatud liituma ka kogukonnaliikmed, emad-isad, vanaemad-vanaisad ja muidu sõbrad.
 
Koolibussid rahvamaja juurest kell 13.00
 

 Päevakava on veidi muutunud: 

                                                    Reede 23.02

Tund

1. - 4. klass

5. - 7.klass

Tund

8. – 9. Klass

1.

8.00 – 8.45

8.00 – 8.45

1.

8.00 – 8.45

2.

8.55 – 9.40

8.55 – 9.40

2.

8.55 – 9.40

 

Lõuna  20 min.

vahetund

3.

9.50 – 10.35

3.

10.00 – 10.45

10.00 – 10.45

 

     Lõuna

 

vahetund

Lõuna 15.min.

 

4.

11.00 – 11.40

11.00 – 11.40

4.

11.00 – 11.40

 

12.00 AKTUS

 

13.00 KOOLIBUSSID

 
vabariigi aastapaeev 106
 
 
⚫️KABE - 4.-9. klass T 6. veebruaril kell 12. 00 kooli aatriumis (I kooliastme võistluse teeme hiljem)
♟MALE - 1.-9. klass K 7. veebruaril kell 12. 00 kooli aatriumis
 
Pane oma strateegiline mõtlemine ja kannatlikkus proovile! Anna osalemishuvist teada õpetaja Andresele või õpetaja Greetele hiljemalt reede, 2. veebruari pealelõunaks.

Esmaspäeval, 22.jaanuaril, õpetajate streigi esimese päeva hommikul kella 8.10 paiku avastasime vähese koolimajas olnud kooliperega veelekke, mis oli alguse saanud II korruse matemaatikaklassist ja leidnud läbivoolu ka  I korruse arvutiklassi ning mõlemas ruumis paraja segaduse korraldanud. Täpset aega, millal leke alguse sai, ei ole võimalik tuvastada, kuid selge on, et põrandatel oli umbes 3 cm sügavune veekiht.

Tänaseks on selge ka lekke allikas - selleks oli kraanikausi alune kolmikühendus.  Tegemist ei olnud ehituspraagiga või -veaga ega külmumisega, pigem juhtumiga, milliseid vahest ikka juhtub. Loomulikult on koolihoonel ja -varal kehtiv kindlustus ning loodame kiirele asjaajamisele. Kahjude osas said kannatada eelkõige uued arvutiklassi arvutid ja osad võrguseadmed, klass ise  vajab samuti osalist taastamist. Hetkel oleme arvutite kasutamise võimaluse õppetundideks sisse seadnud olemasolevate sülearvutite baasil keemiaklassi, samuti saame digipädevust arendada kasutades iPade.

Arvame ise, et tegemist oli õnneliku õnnetusega – teoreeriliselt oleks ju olemas võimalus, kus vesi oleks saanud veelgi pikemalt kogu nädalavahetuse lekkida, liikuda veelgi kaugemale ning tekitada veelgi suuremaid probleeme. Seepärast olen koolijuhina olen sügavalt tänulik neile seitsmele inimesele, kes olid väga tähelepanelikud ja sel hetkel olemas julgelt päästetöödele kaasa aitamas, abistasid valla vara evakueerimisel, tegutsesid kiirelt ja professionaalselt. Suur tänu teile Viivi Saar, Tiina Teppe, Kätlin Vanda, Andres Truman, Aivar Saarela, Silvester Jürjo ja  Kärt Devaney.

Koolielu jätkub oma tavapärases rütmis, väikeste muudatustega ruumikorralduses. Sellest teavitame igat klassi eraldi.

 

Ivo Tupits

direktor

Haljala Kool

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

22. jaanuarist toimub  Eesti Haridustöötajate Liidu (EHL) poolt algatatud haridustöötajate tähtajatu streik, milles osalevad ka Haljala kooli õpetajad. Streigiga soovivad õpetajad ja EHL suunata tähelepanu tänase  Eesti hariduskorralduse  kitsaskohtadele (õpetajate koormus, järelkasv, töötasu, kvaliteet, konkurentsivõime maailmas  jne). Tegu on küsimuste ja probleemidega, millega riik on vastutustundetult liiga pikalt venitanud ja mille otsustamatuse tõttu on lähitulevikus ohus kogu Eesti haridus. Olukord puudutab meid kõiki.

Solidaarselt  teiste Eestimaa õpetajatega osalevad Haljala Kooli õpetajad esialgu kolmepäevases streigis 22.-24. jaanuarini, mistõttu õpet ei toimu. Vabandame ebameeldivuste pärast, kuid palume ka mõistvat suhtumist.

Koolimaja jääb kõigil kolmel päeval küll avatuks, kuid õpetajaid hoones ei ole. Vähese olemasoleva personali tõttu soovitame jätta lapsed neil päevadel koju. Kui  see  pole aga võimalik siis saavad lapsed mõistetavalt koolimajas olla. Õppetööd sel ajal läbi ei viida. Bussid hommikul tavalistel aegadel ja tagasi 12.00-13.00 paiku.

Selguse saamiseks nii bussiliinide kui ka koolilõuna osas palume kolmapäevaks (17.01.2024) teavitada klassijuhatajat teie otsusest lapse koolisaatmise või mittesaatmise osas.

Mitteteatamist loeme vastuseks, et lapsel on võimalik need päevad kodus olla.    

Veelkord, küsimus pole mitte  üksnes õpetajate palgas, vaid Eesti hariduse ja meie laste tulevikuvalikutes.     

Ivo Tupits

direktor

Haljala Kool

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hea Haljala Kooli 5.-9. klassi õpilane!

Oled oodatud osa võtma kunstikonkursist "Kultuuririkkuse aasta".

2024 on kultuuririkkuse aasta, mis tutvustab Eestis elavate eri rahvaste mitmekesist kultuuri ja traditsioone ning Eesti oma unikaalseid kultuuriruume ja kogukondi. Märkame, väärtustame ja hoiame Eesti mitmekesist kultuuriruumi, mida loome ühiselt erinevate kogukondade ja rahvastega. Teema-aasta kohta saab lisateavet kultuuririkkus.ee.

Töö peab valmima A3 paberile sinu enda valitud kunstivahenditega. Töö taha kirjuta oma nimi ja klass ning toimeta töö kas 8. klassi õpilaste Delisa, Adeleni või õpetaja Mari Riinani.

Konkurss on avatud 09.01-23.01, konkursi töödest valmib hiljem kunstinäitus.

Konkursi auhinnafond:

I koht - 100 €

II koht - 75 €

III koht - 50 €

Konkurss valmib 8. klassi loovtöö raames. Tekkinud küsimustele ja mõtetele vastavad loovtöö läbiviijad Delisa Valving See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Adele Saamot See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

 

1

11. jaanuaril toimub Haljala Kooli suusalaat!

Too suusalaadale kõike, mida kodus suusatamisest üle, väikseks jäänud või liiga suurena soetatud! Oodatud on muidugi ka muu talispordivarustus. Vaata kelder üle, sinu väikseks jäänud suusakepid, mis keldris pidevalt jalus, päästavad praegu kellegi päeva! 

Kohtumiseni! 

 

suusalaat 2024

 

Haljala kooli eelkool alustab 8. jaanuaril kell 10.00-12.00.

Järgmised kohtumised: 15. jaanuar,  5. veebruar, 19. veebruar, 4.märts, 18.märts, 1.aprill, 15. aprill, 29.aprill.

Kolmas veerand on riikliku õppekava järgi suusaveerand, seda joont oleme Haljala koolis hoidnud ja soovime hoida edaspidigi.

Iga viimastki võimalust suusatamist nautida tasub ära kasutada. Miks? Sest suusatamine on parim vastupidavusala talvisel ajal. See tugevdab nii meie südant ja vereringet kui hingamist ja ainevahetust. Selliseid spordialasid, mis üheaegselt koormaksid ligi 90 % meie lihastest, on vähe! Sea jalad suuskadele ka väljaspool koolitunde ja tunne, kuidas värske õhk sind toetab!

VARUSTUSEST:
Kui ilmataat lubab, siis III veerandi 1. nädalast alustame koolis suusatamisega. On õige aeg suusavarustele pilk peale visata ja vajadusel uuendada! KOOLI SUUSABAAS SEL AASTAL EI TOIMI, igaühel peavad olema oma suusad+varustus! Müts, kindad, mitmekihiline riietus, suusasaapad, suusad.

Võimalus suuski koolis hoida on vaid koolibussidega liiklevatel õpilastel. Kohalikud saavad suuski soovi korral hoida VALVETA hoidlas, mis asub abihoone katuse all.

Suusasaapad viid koos riietega kuivatamiseks koju! 

SUUSALAAT - 20. detsembril kell 18.00-19.00 on nii suusakraami pakkujad kui ostjad oodatud suusalaadale - võimalus osta-müüa-vahetada erinevat suusakraami! Laat toimub Haljala Koolis.

Suusalusti!

Õpetaja Meelis Kari See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kersti Naarits See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Kaua ela, palju õpi

    Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 22. Veebruar 2024

Meil on lehel 968 külalist ja 0 liiget