Veebruari alguses sai Haljala kooli kunstiringi näitus „Varjud“ omale uue asukoha. Nüüd saavad kõik seda vaatamas käia Rakvere kultuurikeskuse trepihallis. Näitus jääb üles kuni maikuuni.

Kuna kooli kaunid seina tühja kohta ei armasta, siis üles on pandud Rakvere tätoveerija Raimond Kukušini tööd, kes tegutseb kunstnikunimega ArtoRich. Tema maalilisjoonistuslikud teosed käsitlevad erinevaid teemasid. Loomingus ei ole ArtoRich võtnud kindlat suunda, vaid valib stiili ja tehnika selle järgi, mis tundub parasjagu õige. See teeb tema näituse eriti nauditavaks kuna igaüks leiab kindlasti pildi, mis teda kõnetab.

Näitus jääb kooliseintele kuni mai alguseni. Siis tulevad oma töödega taas avalikkuse ette kunstiringi õpilased, kes hakkavad käsitlema uut teemat nimega „Killud“.

Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 26. Aprill 2024