facebook_page_plugin

Teisipäeva varahommikul kontrollis politsei Haljala kooli juures poole tunni jooksul enne koolipäeva algust helkurite kasutamist. Politseiametnikke huvitas, kui paljudel õpilastel helkurid ikkagi olemas on ja kas need ripuvad ka õiges kohas, et neid oleks korralikult näha. Haljala piirkonnapolitseinik Meelis Pallon ja tema kolleeg pidid aga tõdema, et mitmed helkurid on sügisjopedelt rännanud kas jõulukuusele või kapiservale, aga mitte talvemantlile - kontrollitud 170st puudus helkur 44, see on veidi enam kui veerand.

Vaid mõni nädal tagasi kinkis Haljala vald igale meie kooli õpilasele-õpetajale lisaks korduvkasutatavale maskile ka helkuri. Ära unusta - need mõlemad on kasutamiseks!

❗️Palun veendu, et helkur on sul õues hämaral ja pimedal ajal alati kaasas ning ka taskust väljas - helkuri kandmine pimedal ajal on kohustuslik❗️

👉Loe helkurist ja selle kandmisest näiteks https://www.liikluskasvatus.ee/et/lapsele-ja-noorele/1/jalakaija/enda-nahtavaks-tegemine

Parem noores eas õppida, kui vanas eas kahetseda

Viimati uuendatud lehekülge: Kolmapäev, 07. Aprill 2021 15:03