Sündmuste kalender

Elustamisvahendite komplekti koolitus
Kolmapäev, 21. Veebruar 2024, 14:30
Loetud kordi : 122

Võsu vabatahtlike päästjate eestvedamisel soetati Haljala valda neli elustamisvahendite komplekti.

Võsu Vabatahtlik Tuletõrjeühing esitas SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital taotlusvooru, mille eesmärgiks oli elanikkonnakaitse võimekuse arendamine, taotluse Haljala valda elustamisvahendite soetamiseks. Haljala vallale eraldatud toetus oli 6154,24 eurot.

Saadud toetuse ning Võsu Vabatahtliku Tuletõrjeühingu omapanuse eest soetati elustamisvahendite komplektid Haljala kooli- ja spordihoonesse, Haljala rahvamajja, Võsu päästekomandosse ja Võsu perearstikeskusesse.

Tegemist on pika aku elueaga (kuni 6 aastat) seadmega, millel on hääljuhised kolmes keeles ja mis juhendavad elustamist. Seadme soetamisega kaasneb tasuta koolitus.

Elustamisvahendite kasutamist õpetavad koolitused toimuvad 21. veebruaril:

• kell 11 Võsu päästekomandos
  • kell 13 Haljala rahvamajas
  • kell 14.30 Haljala koolis

Vallavalitsus kiidab ja tänab Võsu Vabatahtlikut Tuletõrjeühingut ning Valdek Kilki. Teie panus meie valla turvalisusesse ja elanikkonnakaitsesse on hindamatu.

Parem uut teha kui vana parandata

Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 03. Mai 2024