Sündmuste kalender

6.-7. klassi võistkond nutipäeval "Ettevtlikud nutimunad"
Kolmapäev, 8. Veebruar 2023, 10:30 - 14:30
Loetud kordi : 339

Kolmapäeval, 8.02 Kadrina Keskkoolis kell 11-14

7. klass

Teele Valdlo

Heleri Lillepuu

Marcus Rannu

6. klass

Marleen Türbsal

Kristelle Urmet

Kaspar Heinla

Koolitust viivad läbi Pärnu Rääma Põhikooli entusiastlikud juhendajad. Koolituse läbinud meeskondadele jagatakse koolituspäeva jooksul praktilisi teadmisi ja oskus korraldamaks enda koolis põnevat üritust, kuhu kaasata nii lapsed kui lapsevanemad.

Pärnu Rääma Põhikooli õpilased ja lapsevanemad annavad üritussarjale lühidalt järgmise hinnangu:

• "Nutimunades osalemine on hea, sest pere saab koos lõbusalt aega veeta. Mängud on arendavad ja õpetab tiimitoetusest rõõmu tundma."
  • "Kuna tänase kiire elutempo juures on kõigil tegemisi väga palju, siis see aitab peresid rohkem kokku liita. Kindlasti arendab ka meeskonnatööd ja liidriomaduste jagunemist peres."
  • "Nutimunad on äge võimalus veeta perega kvaliteetaega, samal ajal osaledes erinevates toredatest mängudes."
  • "Et veeta koos perega kvaliteetset nutiaega, mitte niisama sihitult scrollida

Seega õppigem meiegi Lääne-Virumaal ette valmistama ja läbi viima üritusi, mis liidab kõiki pereliikmeid.

Parem uut teha kui vana parandata

Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 26. Aprill 2024