Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

T Dets 06, 2022
14:00 -
Õpetajate koostöötund
N Dets 08, 2022
10:35 - 10:50
7. klassi pop-up kohvik "Ampsukas"
E Dets 12, 2022
17:00 -
7. klassi lastevanemate kohvik-koosolek
T Dets 13, 2022
14:00 -
Õpetajate koostöötund
K Dets 14, 2022
00:00
1.-3. klass jõuluväljasõit Altjale
N Dets 15, 2022
11:00 - 15:00
5.-9. klassile noortekonverents Haljala Rahvamajas
R Dets 16, 2022
12:00 -
Kogu kooli jõululaat
E Dets 19, 2022
00:00
7. klass väljasõidul Tallinnas
T Dets 20, 2022
00:00
1.-3. klass Rakvere Teater jõuluetendus "Lohe linna all"
T Dets 20, 2022
14:00 -
Õpetajate koostöötund

Haljala vald

Kiidame tubli otsuse eest bioloogiaolümpiaadilt osa võtta ja Haljala Kooli eest võistlema asuda:

6. klass

  • Herny Samolberg 7. koht
  • Rasmus Tõnurist 10. koht

7. klass

  • Markus Brandon Visnapuu 17. koht

8. klass

  • Riiko Altmäe 21. koht

9. klass

  • Liisi Mülla 6. kohy
  • Minna Marie Kask 14. koht

Õpetaja Ruth Kruusamäe

31. aprillil Rakvere Gümnaasiumil toimunud 5.-6. klassi matemaatikavõistluselt Nuputa! Haljala kooli võistkond koju II koha!

Kiitused usinatele noortele kõva töö eest - Henry, Liisbet, Marleen, Kaspar! Aitäh õpetaja Merike ja õpetaja Merli!

MTÜ Nutisport harjutuste autor Margus Sõmer ütleb, et nutisport.eu on nii õppimise kui ka võistlemise keskkond. „See on keskkond, mis pakub õppekavale vastavaid matemaatikaülesandeid koheseks peast lahendamiseks arvuti ees. Samuti korraldame nende lahendamises võistlusi. Arvestust peetakse põhikooli osas iga klassi kaupa eraldi, lisaks saavad võistelda gümnaasiumiõpilased ühes arvestuses ja eraldi ka täiskasvanud,“ tutvustab ta.

3. klasside Nutispordi piirkonna meistrivõistluste finaali jõudis Haljala Kooli 3. klassis õpilane

Heleriin Kõiva 6. koht (vabariigis 16. koht)

 

Palju õnne!

 

26-27. märtsil toimusid Tartu Aura veekeskuses Baltimaade meistrivõistlused ujumises.

Haljala Kooli 8. klassi õpilane Jakob Toming, kes võistleb klubi Wiru Swim all, tõi koju mitmed head kohad!


Jakob Toming (2006 ja nooremad)

100m selili 1.04,52 - 7. koht!
100m vabalt 56,56 - 8. koht!
50m vabalt 25,61 - II koht!

4x100 kombineeritud teateujumine Eesti noortekoondise aeg 4.05,47 - III koht! (Dmitri Sillaste, Shuvalov Danil, Alteberg Artjom, Jakob Toming)
4x100 vabalt teateujumine Eesti noortekoondise aeg 3.42,47 - III koht! (Mark Iltsisin, Mihnukevics Daniel, Jakob Toming, Pashenkov Anton)

 

Info Wiru Swim FB lehelt https://www.facebook.com/WiruSwim1/posts/515997479964035

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoorust tõi Haljala Kooli 9. klassi õpilane Liisi Mülla koju parima teooriatundja tiitli. Olümpiaad koosnes kolmest osast - teooria tundmine, kodune töö ning kohapealne loovtöö. Kolme osa kokkuvõttes saavutas Liisi end üles andnud 19 osavõtja seas 4.-5. koha.

 

Juhendaja Mari Riina Mölder

Inglise keele olümpaadil osales sel aastal Haljala koolist neli 6.-9. klassi õpilast. 

 

6. klass - Liisbet Laigu - 15. koht

7. klass - Aleksandra Torpan - 14. koht

8. klass - Marleen Laigu - 14.-15. koht

9. klass - Minna Marie Kask - 13. koht

 

Juhendaja Ene Martma

Keerulisel II trimestril said Haljala koolis hinnete osas parimaid tulemusi:

 

“SUUREPÄRASED” TULEMUSED
1. klass
Joonas Antero Grönqvist
Romet Pärtel
Brita Kuzma
Eliise Elbra

2. klass
Mia Laanem
Kameron Urmet
Adele Karolin Visnapuu

 

ÕPPIS HINDELE “5”

3.A klass
Oskar Kaupmees
Kärt Kokka
Ruuben Kuzma
Heleriin Kõiva
Villem Lipp

3.B klass
Lenna Möllits
Mirtel Randoja
Johanna-Grete Roov
Mirell Soppe
Tauri Türbsal

4. klass
Krister Kool
Andero Bergström
Tõnn Lipp

5. klass
Kaspar Heinla
Tristan Tedrekin

6. klass
Liisbet Laigu
Henry Samolberg

  

"SUUREPÄRASED” JA “HEAD” TULEMUSED

1. klass
Rasmus Heinmets
Revon Kaldma
Arden Köster
Stiivo Liiv
Ariel Lou Massiah
Adele Reedik
Sandra Serebrjakova
Mia-Lotta Teedla
Stevel Valdna

2. klass
Sebastian Kaasik
Auli Karus
Kirke Kokka
Pärle-Mai Lillevälja
Jasper Lipp
Karl Pilv
Roger Privoi
Andra Helena Raudla
Käroli Sepp
Robin Sooväli
Aron Trofimov

 

ÕPPIS HINDELE “4” JA “5”

3.A klass
Tambet Francis Devany
Kirke Nõlvak
Oliver Sarapuu
Kardo Roov
Jan-Erik Jõesaar

3.B klass
Rasmus Allese
Karl Maiko Lullu

3. klass
Marta Heinmaa
Andreas Kaldma
Mia Lehiste
Sven Põesaste
Laura Tull
Joosep Lipp
Kennert Kool
Kaisa Sooväli
Lisett Isabel Villenthal

5.klass
Mattias Erik Aitman
Merilin Kurs
Astra Mägi
Karl Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet
Marcus Marten Vainumäe
Johanna Lipp
Sandra Toomejõe
Jonas Valving

6.klass
Liise-Lotte Ehasalu
Sergo-Kaspar Klaus
Adele Saamot
Rasmus Tõnurist
Käroli Vaher
Teele Valdlo

7.klass
Evely Kaldma
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert

8.klass
Riiko Altmäe
Marleen Laigu
Mihkel Liiv
Risto Raja
Heiko Einberg

9.klass
Minna Marie Kask
Liisi Mülla
Robin Randoja
Mihkel Ulst
Kärt Liiva

 

 

Kevadiste ilmade saabumisega on koolide õuele voolanud ka olümpiaadide ja võistluste aeg - mõni juba peetud, mõni tulemas.

 

Saame kiita maakonna põhikoolide matemaatika-olümpiaadil osalejaid:

4. klass

Krister Kool (38 osaleja seast jagas 5.-8. kohta)

Tõnn Lipp

Õpetaja Merli Lember

 

5. klass

Kaspar Heinla (41 osaleja seast jagas 12.-13. kohta)

Õpetaja Merli Lember

 

6. klass

Liisbet Laigu (28 osaleja seast 6. koht)

Õpetaja Merike Tiilen

 

7. klass

Aleksandra Torpan, 

Õpetaja Merike Tiilen

 

 

8. klass

Heiko Einberg

Õpetaja Merike Tiilen

 

Keemiaolümpiaadil osalejat:

8.klass - Mihkel Liiv

Õpetaja Silvester Jürjo

2021/2022 õppeaasta eesti keele olümpiaadi maakonnavoorus sai 9. klasside arvestuses I koha!

 

Juhendaja Külli Heinla

4. -6. märtsil toimusid Ida-Virumaal 14. Eestimaa talimängud.
Haljala vald saavutas üldkokkuvõttes 22. koha(kokku osales 53), kuid väikeste valdade arvestuse (alla 8000 elaniku) 8.koha(20). 9 st alast võttis Haljala vald osa viiel. 


Ka Haljala kooli perest osalesid mitmed valdade talimängudel!

Suusatamises esindasid Haljala valda:
Henri Randoja
Mattias Erik Aitman
Kaspar Heinla
Robin Randoja


Suusatamises esindas Rae valda:
Ivo Tupits


Suusatamises esindas Vinni valda:
Tarmo Kärdi


Ujumises esindas Rakvere linna:
Jakob Toming


M 14 poiste teatesuusatamises Henri Randoja, Mattias Erik Aitman, Kaspar Heinla - 14.koht
M 16 suusatamises Robin Randoja - 16.koht

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 05. Detsember 2022 13:37

Meil on lehel 352 külalist ja 0 liiget

Rakvere mnt 10, 45301 Haljala | +372 325 0900 | info(ät)haljalakool.ee