T Mär 19, 2024 00:00 Väljasõit Ugala Teatrisse |
N Mär 21, 2024 00:00 Nuputamisvõistlus "Känguru" |
R Mär 22, 2024 10:35 - 11:00 LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl |
R Mär 22, 2024 11:45 - 12:10 LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass |
E Mär 25, 2024 00:00 8. klass - väljasõit Tallinna |
E Mär 25, 2024 08:00 - 08:15 Kogu kooli kogunemine aatriumis |
T Mär 26, 2024 00:00 7. klass - teatrikülastus Tallinnas |
N Mär 28, 2024 00:00 7. - 9. klassi inglise keele olümpiaad |
R Mär 29, 2024 10:35 - 11:00 LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl |
R Mär 29, 2024 11:45 - 12:10 LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass |
Kiidame piirkondlikul kunstiolümpiaadil osalenud 9. klassi õpilast Rasmus Männikut. Juhendaja - Mari Riina Rist.
7. veebruaril, toimus Haljala Kooli malevõistlus, kus osales 17 noormeest. Võistlus oli äärmiselt pingeline ja pakkus palju põnevust kõigile osalejatele.
Tulemused:
- koht: 6.A klassi õpilane Tõnn Lipp
- koht: 8. klassi õpilane Daniell Strahov
- koht: 7. klassi õpilane Sander Kaldma
Palju õnne võitjatele ning suur tänu kõigile osalejatele ja toetajatele, kes aitasid sellest võistlusest meeldejääva sündmuse teha!
4. koht Jonas Valving (7. klass)
5. koht Paul Saamot (7. klass)
6.-8. koht Marcus Märten Vainumäe (7. klass)
6.-8. koht Kaspar Heinla (7. klass)
6.-8. koht Rasmus Tõnurist (8. klass)
9.-10. koht Herdo Kala
9.-10. koht Georg Tamm (8. klass)
11.-13. koht Karl Maiko Lullu (5.B klass)
11.-13. koht Kardo Roov (5.A)
11.-13. koht Marcus Taal (7. klass)
14. koht Mattias Toming (8. klass)
15. koht Maarius Kuusküll (5.A klass)
16.-17. koht Rasmus Männik (9. klass)
16.-17. koht Tambet Francis Devaney (5.A)
Sel nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses. U-14 poisid - Andero Bergström tuli kõrgele 5. kohale kogudes 4207 punkti. Hästi esines ka Joosep Lipp, kes tegi mitmevõistluses mitu isiklikku rekordit.
Poisse treenib õpetaja Meelis Kari
II veerandi Haljala Kooli 5.-9. klasside jõuluse mälumängu esikoha nabisid taaskord võistkond Õpetajad, II-III kohta jagasid 8. ja 9. klass.
Täpseid tulemusi ja üldseisu saad vaadata https://www.haljalakool.ee/meie-teeme/malumang
Mälumängu viib läbi 8.-9. klasside mälumänguvõistlus Hatifnatid (Sandra Karro, Teele Valdlo, Henri Randoja, Georg Tamm)
Kiidame kõiki reaalainete nädala väiksemaid ja suuremaid nuputajaid ja muidugi ka nädala korraldajaid, reaalainete ainekoda!
Väikesete nuputajate kiitused:
Karl-Gustav Ojasalu 1.a klass
Erkko Oja 2.a klass
Marion Kuuskla 2.a klass
Marcus Einberg 2.b klass
Romet Pärtel 3.klass
Jasper Lipp 4.klass
David Pullat 4.klass parim (mõõtühikute teisendaja).
Tekstülesannete lahendajad, kes said maksimumi ehk 7 punkti:
Paul ja Kaspar 7.kl ning meie kööginaiskond.
Tublid mõõtühikute teisendajad (lahendasid mitme õpetaja poolt koostatud ülesandeid):
9.kl Oliver (ka kooli parim), Markus, Aleksandra
8.kl Martten, Annaliisa, Kristel Heinloo
7.kl I-II koht Kaspar ja Paul ning III koht Anatoli.
Uute nuputamisteni😊
Kiidame!
Lääne-Virumaa algklasside MV kergejõustikus – väikesed koolid
T 1-3 klass
Eliise Elbra – 400m jooks 1.31,69 III koht
T 4-5 klass
Adele Karoline Visnapuu – kaugushüpe 3.88 I koht
Lenna Möllits – 400m jooks 1.21,91 II koht
Johanna Grete Roov – 400m jooks 1.22,15 III koht
P 1-3 klass
Oskar Heinla – 60m jooks 10,14 II koht, kaugushüpe 3.36 II koht, 400m jooks 1,22,80 II koht
Romet Pärtel – pallivise 39.00 I koht
P 4-5 klass
Ranel Luht – 60m jooks 8,90 I koht, kaugushüpe 3.80 II koht, 400m jooks 1.14,32 I koht
Pendelteatejooks
Haljala Kool II koht
Rakvere Spordikooli lastevõistlus
T 2012
Lenna Möllits – 60m jooks 9,65 II koht, 60m tõkkejooks 10,82 I koht.
T 2013
Adele Karoline Visnapuu – 60m jooks 9,96 I koht, 60mtj 11,35 II koht, kaugushüpe 3.64 I koht.
P 2013
Jasper Lipp – 60m jooks 10,07 III koht, 60m tõkkejooks 11,58 III koht, kaugushüpe 4.40 I koht, kõrgushüpe 1.26 I koht.
TV 10 olümpiastarti 53. hooaja Lääne-Virumaa I etapp
TN
Lenna Möllits – 60m jooks 9,72 III koht
PV
Andero Bergström – teivashüpe 2.63 I koht
TV 10 olümpiastarti 53. hooaja vabariiklik I etapp.
PV
Andero Bergström – teivashüpe 2.40 17. koht
Väikeste koolide arvestuses peale I etappi, Haljala Kool 5. kohal.
Lääne-Viru maakonna Jõuluvõistlus
P 2013
Roger Privoi – 60m jooks 9.31 I koht, kaugushüpe 3.85 II koht
Jasper Lipp – kuulitõuge 7.73 III koht
T 2012
Lenna Möllits – 60m jooks 9,54 II koht, 60mtj 10,90 I koht
Adele Karoline Visnapuu – 60mtj 10,83 II koht, kõrgushüpe 1.05 III koht, kaugushüpe 3.51 II koht
P U14
Joosep Lipp – 60mtj 11,26 I koht
Andero Bergström – kõrgushüpe 1.40 II koht, kuulitõuge 9.86 II koht
P U16
Henri Randoja – kõrgushüpe 1.70 I koht
6. detsembril toimus järjekordne Haljala ja Võsu kooli õpilaste sõpruskohtumine matemaatikas! Tublid olid mõlema kooli õpilased😊
Haljala Kooli õpilaste tulemused, kiidame!
4.kl Mia Laanem II koht
5. kl Mirell Soppe II koht
Tauri Türbsal III koht
6. kl Tõnn Lipp I koht
Andreas Kaldma II koht
7. kl Marleen Türbsal I koht
Paul Saamot IIkoht
8. kl Martten Toomejõe III koht
9. kl. Aleksandra Torpan I koht
Markus Brandon Visnapuu II koht
Oliver Marten Lillevälja II koht
Täname ka Haljala kooli poolset meeskonda - õpetajad Maret, Katrin, Merike, Monika, Greete, Merle, Õnnela ja köögi naiskond.
Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus
Viimati lisatud
- Kiidame - II trimestri kokkuvõtvad tulemused
- Üleminek Stuudiumi keskkonda
- SUUSAVARUSTUS KOJU!
- Kunstiringi näitust saab vaadata Rakveres
- 5.- 6. klasside vabariiklik matemaatikavõistlus NUPUTA
- Piirkondlik matemaatikaolümpiaad 4.-6. klass - kiidame!
- Stuudiumi keskkonna tutvustus lastevanematele - 6.03 18.00
- Haljala vald jagas vabariigi aastapäeva kontsertaktusel tunnustusi
Haljala Kool @ Facebook
-
Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 18. Märts 2024
Meil on lehel 772 külalist ja 0 liiget