Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  kool[ät]haljala.edu.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

R Aug 23, 2019
00:00
VAHEAEG
L Aug 24, 2019
00:00
VAHEAEG
P Aug 25, 2019
00:00
VAHEAEG
E Aug 26, 2019
00:00
VAHEAEG
T Aug 27, 2019
00:00
VAHEAEG
K Aug 28, 2019
00:00
VAHEAEG
K Aug 28, 2019
18:00 -
1. klassi tulevate laste vanemate koosolek kooli aulas
N Aug 29, 2019
00:00
VAHEAEG
R Aug 30, 2019
00:00
VAHEAEG
R Aug 30, 2019
10:00 -
Õppenõukogu

NUPUTA matemaatikaviktoriin (vabariiklik) toimus 5. mai 2018 Tõrvas. 7. klassi võistkond saavutas 16.-17. koha, meeskonna liikmed Risto Ridal ja Noel Lünekund.

Juhendaja Merike Tiilen

Lääne-Virumaa maakonna koolide mälumängus saavutas 9. klasside ühendvõistkond II koha!

Läbi aasta väldanud võistluses osalesid:
Tairi Alanurme 9.a klass

Katariina Siilak 9.a klass

Rahel Raudsepp 9.b klass

Sten Vaher 9.b klass

 

Palju õnne! :)

Rakvere Vallimäekarikas murdmaajooksus poisid C klass 500m Janar Ojasalu III koht

Juhendaja: Meelis Kari

Vigurvänt 2018 regionaalne võistlus Rakveres

Haljala Kool 4. -6. koht
Sandra Karro
Janessa Valving
Henri Randoja
Markus Brandon Visnapuu

Lausa lust on näha, et Haljala Kooli lapsed on ka koolivälises tegevuses nii tublid! Rakvere Spordikool/Tarvas poiste U12 meeskonna rivistuses saavutasid 4 Haljala Kooli noort G4S noorteliiga Eesti Meistrivõistlustel III koha! 🥉 Õnnitleme: Joel Reinol, Riiko Altmäe, Reio Jervson ja Rasmus Randon Lille!

Kevad on alati selline aeg, kus tihtipeale tehakse kokkuvõtteid ja võistlusi ja olümpiaade ja kõike sellist. Seepärast hoia kindlasti meie kodulehele www.haljalakool.ee silma peal "KIIDAME" rubriigil!

Siinkohal toome aga endi seast välja ühe eriti silmapaistva ja tubli noorronija - Ly Riks!

Ly viimase aja tulemused:
Eesti noorte meistrivõistlused boulderingis vanuseklassis N16 2018 I koht
Eesti Kaljuronimise Karikasari kiirusronimine naised II koht ja neiud I koht

Nii uhke!

Lääne-Virumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaad
Tapa Gümnaasiumis 6. aprill 2018

Tublid osalejad
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Juhendaja õpetaja Merle Varek

Lääne-Virumaa 2017/2018. õa emakeeleolümpiaad 6. aprill 2018

Minna Marie Kask 5. klass II koht
Meriliis Õunapuu 6. klass 5. koht
Cristel-Valeria Maasik 6. klass 22. koht
Juhendaja õpetaja Külli Heinla

Eesti U 14 talvised MV

P U 14 60m, kõrgus, 4x200m
Janar Ojasalu 8.55 8. koht, 1.48 5. koht, teatejooks III koht

Lääne-Virumaa noorte 2018.a. kergejõustiku meistrivõistlused
P 2005 kõrgushüpe, 60m, kuul
Janar Ojasalu 1.40 III koht, 8,59 III koht, 8.56 III koht
P 2006 Kuul, kõrgushüpe
Robert Pullat 7.96 I koht
Reio Jervson 7.54 II koht, 1.30 II koht

Rakvere kiirjooksupäev
P2005 100m(60+40m lendavast)
Janar Ojasalu 13.41 I koht

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa II etapp
Poisid nooremad
Reio Jervson teivashüpe 2.30 I koht
Poisid vanemad
Janar Ojasalu 60mtj 10.88 4. koht

TV 10 olümpiastarti vabariiklik II etapp
Poisid nooremad
Reio Jervson teivashüpe 2.11 13. koht

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa III etapp
Poisid vanem kõrgus
Janar Ojasalu 1.55 III koht
Poisid noorem kuul
Robert Pullat 9.71 I koht

 

Treener Meelis Kari

Inglise keele olümpiaad 16.03

Tulemused:
6.  klass
Ketlin Reinmaa - 11. koht
Meriliis Õunpuu - 11. koht
Janar Allese - 15. koht

7. klass
Noel Lünekund - 6. koht
Arnis Avar Sammalpärg 6. koht
Markus Roost - 9. koht

8. klass
Anni Lisette Hallimäe tubli osaleja (24 koht)

Juhendajad õpetaja Ene Martma, õpetaja Aleksei Kochubei

5. klass Minna Marie Kask - Lääne-Virumaa II kooliastme matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor, 8. koht!

juhendaja õp. Merike Tiilen

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 23. August 2019 12:48

Meil on lehel 283 külalist ja 0 liiget