Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

R Jan 27, 2023
00:00
Digikoristusnädal
K Veebr 01, 2023
08:00 - 17:00
4.a, 4.b ja 5.b väljasõidul Tallinnas
T Veebr 07, 2023
09:50 - 11:35
Koolieelikud
K Veebr 08, 2023
08:00 - 17:00
8. klass - väljasõit Tallinnasse
T Veebr 14, 2023
00:00
Luuletused sõprusest (keelte lõiming)
N Veebr 16, 2023
00:00
8. klass - LOOVTÖÖDE EELKAITSMINE
R Veebr 17, 2023
08:00 - 17:00
Poiss-solistide konkurss Rakveres
T Veebr 21, 2023
09:50 - 11:35
Koolieelikud
E Veebr 27, 2023
00:00
VAHEAEG
T Veebr 28, 2023
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

KIIDAME 2022/2023 I trimestri tulemuste eest:

 

“Suurepärased” tulemused

 

1.a klass

Mai Bankiir

Mirtel Ismael

Marion Kuuskla

Mihkel-Marten Mets

Erko Oja

Dariana Tšistotina

 

1.b klass

Kristelle Eliise Adel

Carlos Bergstrõm

Marcus Einberg

Lisandra Goldberg

Oskar Heinla

Ago KArus

Mariliis Lepviikmann

Marite Safronov

Kairo Vanda

Elizaveta Võssokova

 

2.klass

Eliise Elbra

Joonas Antero Grönqvist

Brita Kuzma

Erik Markus Pajus

Romet Pärtli

Mia-Lotta Teedla

 

Õppis hindele “5”

Heleriin Kõiva 4a klass

Lenna Möllits 4b klass

Tauri Türbsal 4b klass

Krister Kool 5b klass

Marleen Türbsal 6.klass

Adele Saamot 7.klass

Marleen Laigu 9.klass

Heiko Einberg 9.klass

 

“Suurepärased” ja “head tulemused”

1.a klass

Viktooria Ait

Magnus Liiv

Karl Liivamäe

Girtel Pent

Peeter Vainumäe

1b klass

Elise Erik

Marius Ivanov

Marleen Kalda

Robin Nauts

 

2. klass

Rasmus Heinmets

Revon Kaldma

Arden Köster

Stiivo Liiv

Ariel Lou Massiah

Adele Reedik

Sandra Serebrjakova

Stevel Valdna

Alina Vdovychenko

 

Õppis hindele “4” ja “5”

3. klass

Kirke Kokka

Mia Laanem

Jasper Lipp

Karl Pilv

Käroli Sepp

Robin Sooväli

Remy-Chris Tarros

Aron Trofimov

Kameron Urmet

Adele Karoline Visnapuu

 

4.a klass

Tambet Francis Devaney

Oskar Kaupmees

Kärt Kokka

Ruben Kuzma

Villem Lipp

Kardo Roov

 

4.b klass

Egon Hilimon

Karl Maiko Lullu

Mirtel Randoja

Mirell Soppe

Markus Teedla

 

5.a klass

Marta Heinmaa

Anna-Maria Laats

Romet Sarapuu

Andreas Kaldma

Mia Lehiste

Tõnn Lipp

 

5.b klass

Andero Bergström

Aleksandra Fakejeva

Liselle Kilk

Kennert Kool

Joosep Lipp

Karoliine Pullat

Kaisa Sooväli

Kenneth Meidla

 

6.klass

Mattias Erik Aitman

Kaspar Heinla

Merilin Kurs

Marii Lahtvee

Johanna Lipp

Paul Saamot

Tristan Tedrekin

Karl-Erik Tänavots

Kristelle Urmet

Marcus Märten Vainumäe

Jonas Valving

 

7.klass

Sergo-Kaspar Klaus

Heleri Lillepuu

Rasmus Tõnurist

Martten Toomejõe

Delisa Valving

 

8.klass

Evely Kaldma

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Janessa Valving

Anett Veiert

Markus Brandon Visnapuu

 

9.klass

Riiko Altmäe

Kätriin Kalvet

Alar Kasela

Kirke Marleen Kool

Mihkel Liiv

Georg Nõlvak

Risto Raja

 

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 27. Jaanuar 2023 11:01

Meil on lehel 364 külalist ja 0 liiget