Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  kool[ät]haljala.edu.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393



 kooli.jpg kooli.jpg  

Nimekirjad on nähtavad ka koolis - õpetajate toa vastas ja väikeste maja koridoris!


NB! ENAM MIDAGI EI VAHETA EGA MUUDA, NIMEKIRJAD ON LUKUS!

MULTIKAD

JA

KUNST

Koolimajas, ruum 201

Kell 8.00-11.00

Õp. Ljudmilla Botško

1.        

Armand Mehis Sammalpärg

2.        

Markus-Johan Jõeveer

3.        

Karel-Marrias Korjus

4.        

Astra Mägi

5.        

Aleksandra Fakejeva

6.        

Milana Lokonovskaja

7.        

Getri Lõoke

8.        

Karl-Martin Mogilnõi

9.        

Kariina Punnar

   

 

 

AARDEJAHT

Koolimaja ümbrus

Kell 8.00-11.00

Õp. Merle Eberhart

1.        

Adele Saamot

2.        

Käroli Vaher

3.        

Delisa Valving

4.        

Heleri Lillepuu

5.        

Kristel Heinloo

6.        

Marcus Märten Vainumäe

7.        

Mattias Erik Aitman

8.        

Magnun Markus Orujõe

9.        

Reio Jervson

10.    

Janar Ojasalu

 

KODUKOHA

PÄEV

Koolimaja ja koduloorada

Kell 8.00-11.00

Õp. Külli Heinla

ja Reet Markin

1.        

Robin-Simmo Pajuväli

2.        

Andro Martinson

3.        

Teiren Tõld

4.        

Joonas Mägi

5.        

Emmeline Sepp

6.        

Meriliis Õunpuu

7.        

Ketlin Reinmaa

8.        

Kristel Karing

9.        

Kristel Aasumets

10.    

Kristjan Lindlo

11.    

Janette Pall

12.    

Jako Pullat

13.    

Veigo Kägo

   
   
   
   
   
   
   

 

LAUA-

MÄNGUD

Kabinet nr 22 (1.A)

Kell 8.00-11.30

Õp. Raili Reinvek

Õp.Anneli Sirelmets

1.        

Felix Saapar

2.        

Teven Aasumets

3.        

Marta Heinmaa

4.        

Kertu-Miina Salak

5.        

Hanna-Pia Palm

6.        

Romet Sarapuu

7.        

Sander Siilak

   
   
   

2 € kaasa!

TEATRI

TAGATOAD

Rakvere teater

Kell 8.10-12.30

Õp. Kersti Naarits

ja Meelis Kari

(2.-8. klass)

1.        

Riiko Altmöe

2.        

Nele Limberg

3.        

Karl-Andri Lillepuu

4.        

Mihkel Liiv

5.        

Kätriin Kalvet

6.        

Kristian Anton

7.        

Jakob Toming

8.        

Hugo Hiiemäe

9.        

Sten Marten Villenthal

10.    

Tristan Jahi

11.    

Laura Stüf

12.    

Kirke Marleen Kool

13.    

Georg Nõlvak

14.    

Carmen Martis

15.    

Heiko Einberg

16.    

Kadri Morozov

17.    

Elisete Palm

18.    

Meribel Sepp

19.    

Emma Antonis

   

 

 

PABER

VOLTIMINE

Koolimaja (205)

Kell 8.30-11.30

Õp. Maret Kivisaar

ja

Piret

1.        

Paul Saamot

2.        

Jonas Valving

3.        

Sandra Toomejõe

4.        

Marcus Taal

5.        

Joosep Lipp

6.        

Reino Õunpuu

7.        

Ardi Lõbu

8.        

Reigo Riks

9.        

Marion Ismael

10.    

Jane Perve

11.    

Eneli Koska

   

KARAOKE

MARATON

Koolimaja (203)

Kell 8.30-11.30

Õp. Aleksei Kochubei

1.        

Henry Samolberg

2.        

Lisandra Teedla

3.        

Sven Põestaste

4.        

Anna-Maria Laats

5.        

Helena Jõeveer

6.        

Ardo Sepp

7.        

Kahro Pallon

   
   
   

 

TEEME TEATRIT!

Koolimaja/kooliõu

8.00-11.30

Õp. Meliita Proosa

1.        

Tristan Tedrekin

2.        

Karl-Erik Tänavots

3.        

Sander Kaldma

4.        

Kaspar Heinla

5.        

Lisett Isabel Villenthal

6.        

Randomar Pärnamägi

7.        

Larissa Liiv

8.        

Karolina Tarkusep

9.        

Paul Samolberg

   

 

USA

PÄEV

MECTORYs

Tallinna Ülikool

Mectory

Kell 8.00-13.30

Õp. Ene Martma ja õp Maarja Okk

(6.-8. klass)

Kaasas õp. Greete ja õp. Andres

USA

PÄEV

MECTORYs

Tallinna Ülikool

Mectory

Kell 8.00-13.30

Õp. Ene Martma ja õp Maarja Okk

1.        

Elli-Maria Kütt

2.        

Stefi Pärnoja

3.        

Karin Kivilo

4.        

Karl-Johannes Annus

5.        

Isabel Tamberg

6.        

Elis Hiiemäe

7.        

Ave Saar

8.        

Maris Mogilnõi

9.        

Risto Ridal

10.    

Elis Heinmaa

11.    

Heleri Tamberg

12.    

Noel Lünekund

13.    

Madias-Reno Laur

14.    

Kusta Ismael

15.    

Arnis Avar Sammalpärg

16.    

Markus Punane

17.    

Jaanika Esto

18.    

Oliver Marten Lillevälja

19.    

Mairold Pent

20.    

Mihkel Kalinkin

21.    

Sandra Karro

22.    

Kert Roov

23.    

Marleen Laigu

24.    

Andris Pimpernel

25.    

Kaspar Keskra

26.    

Janar Allese

27.    

Henry Antonis

28.    

Mihkel Ulst

29.    

Markus Prandon Visnapuu

30.    

Uku Bankiir

31.    

Sass-Robin Voogla

32.    

Aleksandra Torpan

33.    

Markus Lahtvee

34.    

Henar Viirok

35.    

Minna Marie Kask

36.    

Rasmus R. Lille

37.    

Heili Ehamaa

38.    

Uku Urb

39.    

Karl Johann Ehasalu

   

MATKAPLIIDI

VALMISTAMINE

PLEKKPURGIST

Koolimaja/kooliõu

8.30-11.30

Õp. Martin Pent

1.        

Cristofer Palm

2.        

Alar Kasela

3.        

Annes Ossi

4.        

Robert Pullat

5.        

Risto Raja

6.        

Liia Laats

7.        

Emma Jõe

8.        

Kailen Veidenbaum

9.        

Trinity Ly Tomel

10.    

Miia Vask

 

KUNSTI-JA KÄSITÖÖKODA

Kooli tänaval

(Rahvamaja taga)

8.00-12.00

Õp. Merle Varek,

õp. Eike Ülesoo-Tikman

1.        

Liisbet Laigu

2.        

Liise-Lotte Ehasalu

3.        

Carmen Sinisoo

4.        

Teele Valdlo

5.        

Marii Lahtvee

6.        

Merilin Kurs

7.        

Kristelle Urmet

8.        

Johanna Lipp

9.        

Kaisa Sooväli

10.    

Kenneth Meidla

11.    

Ove Heinmaa

12.    

Maarja-Liis Liiv

13.    

Liisi Mülla

   
   
   

 

 

TUNNE

ISEENNAST

Testid, katsetused,

TORE mängud

Kohtume aulas!

Kell 8.00-12.00

Õp. Kristiina Nõlvak

ja õp. Anu Müür

1.        

Henry Heinmets

2.        

Mattias Liivamäe

3.        

Sergo-Kaspar Klaus

4.        

Rasmus Mägisoo

5.        

Rauno Pentinen

6.        

Krister Kool

7.        

Kennert Kool

8.        

Hanna Marii Telvik

9.        

Liselle Kilk

10.    

Iti Nigul

11.    

Laura Tull

12.    

Mia Lehiste

13.    

Tõnn Lipp

14.    

Andreas Kaldma

15.    

Oliver Aavoja

16.    

Kärt Liiva

17.    

Janne Saar

18.    

Maria Must

19.    

Stella Kaldma

20.    

Rasmus Rae

         

ÕPPEKÄIK

HALJALA LASTEAEDA

Lasteaiaõpetaja tööga tutvumine, lastega mängimine,

nendega tegelemine

Kell 8.00-12.00

Õp. Getriin Ess

1.        

Dariel Lukašenko

2.        

Merily Sepp

3.        

Annaliisa Palm

4.        

Sandra Kalvet

5.        

Anatoli Jefimov

6.        

Karoliine Pullat

7.        

Kaisa Pallon

8.        

Anett Veiert

9.        

Eveli Kaldma

10.    

Janessa Valving

 

RATTARETK LÄÄNE-VIRU JÄÄTME-JAAMA

Koos tutvustusega

Rakvere-Haljala

9.30-13.30

Õp. Ivo Tupits

1.        

Keitlin Johanson 4. kl

2.        

Henri Randoja 4. kl

3.        

Lisette Pall 4 kl

4.        

Sofia Jefimova 5 kl

5.        

Miko Semjonov 6 kl

6.        

Karl Koit Semjonov 6. kl

7.        

Karl Robert Eevald 6. kl

8.        

Carolin Pugovkin 5. kl

   
   

VAHVAD

ISETEHTUD

VAASID

Koolimaja (203)

8.30-11.30

Õp. Merli Lember, abiks meistrid Õnne ja Õnnela

Alates 4. klassist

1.        

Kati Liivamägi

2.        

Eneli Lütt

3.        

Andreas Kuusküll

4.        

Veiko Semjonov

5.        

Kreete Lisett Sokolov

   
   
   
   
   

 

TEHNO-

LOOGIA

ÕPETUS

Käsitöömaja

8.00-11.30

Õp. Kaido Härma

1.        

Arles Lõbu

2.        

Kaarel-Gustav Mets

3.        

Kert Greenberg

4.        

Robin Randoja

5.        

Joel Reinol

6.        

Rivo Domnin

7.        

Sergei Serebrjakov

8.        

Marko Saar

9.        

Veigo Kägo

   

MATK

PAUK-JÄRVELE

Koolimaja eest autoga

Selga sobiv riietus, kaasa söök-jook

8.30-14.00

Õp. Riin Mets

1.        

Mattias Toming

2.        

Steven Tarkusep

3.        

Ott Liivamägi

4.        

Arko Lõbu

5.        

Marleen Türbsal

   
   

 

KÖÖGI-

KUNST

Käsitöömaja köögis

9.00-12.00

Õp. Krista Strauss

1.        

Georg Tamm

2.        

Kevin-Gustav Kütt

3.        

Marcus Rannu

4.        

Trevor Lilles

5.        

Martten Toomejõe

6.        

Rasmus Tõnurist

7.        

Anette Heinmets

8.        

Rebecka Välk

9.        

Carl Stefan Kalde

10.    

Andero Bergström

KOOLI TEATED

  • T 22 Okt 2019

    Koolimaja sügisesel koolivaheajal

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:764 hit(s)
    esmaspäeval 8.00-13.00 teisipäevl 8.00-13.00 kolmapäeval suletud (õpetajate koolituspäev) neljapäeval 8.00-13.00 reedel suletud
  • P 20 Okt 2019

    Virumaa laste luulevõistlus - MEIL EI OLE PLANEETI B

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:1571 hit(s)
    VIRUMAA LUULEVÕISTLUS Haljala Kool kuulutab välja Virumaa laste luulevõistluse 4.-9. klasside õpilastele Ida- ja Lääne-Virumaal! AEG: 7...
  • N 17 Okt 2019

    Haljala koolis arutleti kooli oleviku ja tuleviku üle

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:851 hit(s)
    Haljala koolipere lapsevanemad kogunesid veel enne koolivaheaega lastevanemate üldkoosolekule, et läbi arutada nii koolielu...
  • E 14 Okt 2019

    Matemaatika läbi robootika - tunnid 15. ja 16. oktoobril

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:965 hit(s)
    Haljala Koolis toimuvad 15. ja 16. oktoobril matemaatika tunnid, kus robootika kaudu õpitakse matemaatikat. Õnnelaga koostöös on...
  • K 09 Okt 2019

    Lapsevanem - palun osale Haljala Kooli küsimustikus, mis annab sisendi arengukavasse!

    Information
    Kategooria:Teated Klikke:1117 hit(s)
    Pöördume Teie poole palvega osaleda Haljala Kooli lastevanematele suunatud küsitluses, mis annab sisendi Haljala kooli arengukavasse...

KOOLI KIITUSED

  • E 04 Nov 2019

    Uudiseid maadlusringist!

    Information
    Kategooria:Kiitused Klikke:292 hit(s)
    Haljala maadleja Kahro Pallon osales "Peague Wrestling Open 2019" maadlusvõistlustel ja tuli tagasi kehakaalus kuni 90kg tubli teise...
  • T 15 Okt 2019

    Jakobilt Aura Open Cupilt medalisadu!

    Information
    Kategooria:Kiitused Klikke:947 hit(s)
    Eelmisel nädalavahetusel toimus Tartus ujumisvõistlus Aura Open Cup, klubi Wiru Swim all sai mõõduvõtust osa ka Haljala Kooli 6. klassi...
  • E 07 Okt 2019

    Klassidevahelise jalgpallivõistluse kokkuvõte

    Information
    Kategooria:Kiitused Klikke:1257 hit(s)
    Septembrikuu jalgpallivõistluse kokkuvõte on meil siin hoopis tegemata! Tuulisel staadionil toimunud mängude tulemusel jagati kohad...
  • E 07 Okt 2019

    Maadlustreeningud alustasid hooga!

    Information
    Kategooria:Kiitused Klikke:1246 hit(s)
    Uudiseid taas alustanud maadlusrindeilt: Haljala maadleja Kahro Pallon saavutas Lihulas IX Gustav Vahari MÄV tubli kolmanda koha,...
  • E 16 Sept 2019

    1.-5. klasside spordipäeva parimad tulemused

    Information
    Kategooria:Kiitused Klikke:2082 hit(s)
    1B 60m jooks T - Lenna Möllits  60m P - Egon Hilimon 400m jooks T - Johanna Grete Roov 400m jooks P -  Artur Lõbu Kaugushüpe T - Lenna...
facebook_page_plugin

Koolivaheajad

1) vaheaeg 21.10.19 – 27.10.19;
2) vaheaeg 23.12.19 – 05.01.20;
3) vaheaeg 24.02.20 – 01.03.20;
4) vaheaeg 20.04.20 – 26.04.20;
5) vaheaeg 10.06.20 – 31.08.20;

Koolivorm

Haljala Kooli vorm | www.haljalakool.ee

Koolibussid

Koolitoit

Haljala Kooli toitlustamine | www.haljalakool.ee


Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 11. November 2019 10:02

Meil on lehel 425 külalist ja 0 liiget

Haljala Kool
Virumaa vanim kool aastast 1687