Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

T Jul 23, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jul 24, 2024
00:00
VAHEAEG
N Jul 25, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jul 26, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jul 27, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jul 28, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jul 29, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jul 30, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jul 31, 2024
00:00
VAHEAEG
N Aug 01, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

Meie kooli 231-st õpilasest on märkimisväärne osa näidanud suurepärast õppeedukust - ligikaudu 20% õpilastest on saavutanud tipptulemusi hinnetega "5" ja "suurepärane" - kiidame pühendumist ja tööindu! Tulemustele "väga hea, "hea" ja "väga hea" (ehk siis viielised ja nelja-viielised) õppis 56% Haljala Kooli õpilastest!

Oleme väga uhked nende laste üle, kes on oma järjepideva töö ja visadusega saavutanud väga häid tulemusi.

 

SUUREPÄRASED TULEMUSED  

1.A klass

Mirtaly Kažuro

Marietta Bella Maria Laanem

Karolin Lehesoo

Fredi Männik

Henri Merisalu

Harald Põdra

Kärt Saamot

Rasmus Sepp

Delinora Tšistotin

Ruudi Vask

1.B klass

Rando Kask

2.A klass

Mihkel-Marten Mets

Mirtel Ismael

Marion Kuuskla

Erkko Oja

Dariana Tšistotin

Peeter Vainumäe

2.B klass

Carlos Bergström

Marcus Einberg

Oskar Heinla

Mariliis Kaupmees

Lizandra Goldberg

Marite Safronov

Kairon Vanda

Elizaveta Võssokova

HEAD TULEMUSED   

1.A klass

Drevor Domnin

Karl Johani Krims

Kaspar Noormets

Karl-Gustav Ojasalu

Hugo Tamm

August Veiert

Elenora Viikholm

Vanessa Marii Pärnaste

1.B klass

Edward Hensen

Rasmus Noormets

Marten Lahtvee

Lennart Saar

2.A klass

Magnus Liiv

Karl Liivamäe

Carmen Lisette Nõmm

Mai Bankiir

2.B klass

Kristelle Eliise Adel

Elise Eerik

Marius Ivanov

Marleen Kalda

Ago Karus

Lisete Lepviikmann

ÕPPIS HINDELE „5“  

3. klass

Romet Pärtel

Arden Köster  

Lars Päären Kivi

4. klass

Adele Karoline Visnapuu

Mia Laanem

Kameron Urmet

5.B klass

Lenna Möllits

Mirell Soppe

6.B klass

Andero Bergström  

Krister Kool           

Kennert Kool

7. klass

Kristelle Urmet

Kaspar Heinla

Johanna Lipp

8. klass

Rasmus Tõnurist

Martten Toomejõe

9. klass

Evely Kaldma

ÕPPIS HINDELE „4“ ja „5“  

3. klass

Joonas Antero Grönqvist

Rasmus Heinmets

Brita Kuzma

Revon Kaldma

Stiivo Liiv

Ariel Lou Massiah

Sandra Serebrjakova

Stevel Valdna

 

4. klass

Ott Bankiir

Kirke Kokka

Pärle-Mai Lillevälja

Jasper Lipp

Andra Helena Raudla

Käroli Sepp

Liam Sillaots

Robin Sooväli

Remy-Chris Tarros

Emma-Miia Palm

5.A klass

Oskar Kaupmees

Tambet Francis Devaney

Villem Lipp

Kirke Nõlvak

Kärt Kokka

Ruuben Kuzma

5.B klass

Johanna Grete Roov

Mirtel Randoja

Rasmus Allese

Tauri Türbsal

6.A klass

Andreas Kaldma

Mia Lehiste

Tõnn Lipp

Kaisa Pallon

Laura Tull

6.B klass

Karoliine Pullat

Kaisa Sooväli

Joosep Lipp

Reino Õunpuu

Kenneth Meidla

7. klass

Mattias Erik Aitman

Anette Heinmets

Karel-Mattias Korjus

Marii Lahtvee

Astra Mägi

Karl-Erik Tänavots

Tristan Tedrekin

Marleen Türbsal

Marcus Märten Vainumäe

Jonas Valving

Merilin Kurs

Paul Saamot

Sandra Toomejõe

8. klass

Sergo-Kaspar Klaus

Trevor Lilles

Adele Saamot

Teele Valdlo

Delisa Valving

9. klass

Uku Bankiir

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Lisette Pall

Aleksandra Torpan

Janessa Valving

Anett Veiert

Markus Brandon Visnapuu

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 22. Juuli 2024

Meil on lehel 157 külalist ja 0 liiget