Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

T Jul 23, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jul 24, 2024
00:00
VAHEAEG
N Jul 25, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jul 26, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jul 27, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jul 28, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jul 29, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jul 30, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jul 31, 2024
00:00
VAHEAEG
N Aug 01, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

18. märtsi hommikul tegi õppejuht Õnnela Lembke meile ülevaate II trimestri õpitulemustest. Pikema jutu väga lühike kokkuvõte - väga heade või heade tulemustega lõpetas II trimestri 118 Haljala Kooli õpilast, oleme usinalt osalenud olümpiaadidel ja ainevõistlustel. 

SUUREPÄRASED TULEMUSED

1a klass

Mirtaly Kažuro

Marietta Bella Maria Laanem

Karolin Lehesoo

Fredi Männik

Henri Merisalu

Harald Põdra

Kärt Saamot

Rasmus Sepp

Delinora Tšistotin

Vanessa Marii Pärnaste

1b klass

Rando Kask

Marten Lahtvee

2a klass

Mai Bankiir

Mirtel Ismael

Marion Kuuskla

Erkko Oja

Dariana Tšistotin

Peeter Vainumäe

2b klass

Carlos Bergström

Marcus Einberg

Oskar Heinla

Mariliis Kaupmees

Lisandra Goldberg

Marite Safronov

Kairon Vanda

Elizaveta Võssokova

HEAD TULEMUSED

1a klass

Drevor Domnin

Karl Johani Krims

Kaspar Noormets

Karl-Gustav Ojasalu

Hugo Tamm

Ruudi Vask

August Veiert

Elenora Viikholm

1b klass

Edward Hensen

Rasmus Noormets

Siim Markus Pärnpuu

Lennart Saar

Aleksandra Tulaidan

2a klass

Magnus Liiv

Karl Liivamäe

Carmen Lisette Nõmm

Mihkel-Marten Mets

2b klass

Kristelle Eliise Adel

Elise Erik

Marius Ivanov

Marleen Kalda

Ago Karus

Lisette Lepviikman

ÕPPIS HINDELE „5“

3.klass

Romet Pärtel

Arden Köster

Lars Päären Kivi

4.klass.

Adele Karoline Visnapuu

5b klass

Lenna Möllits

6b klass

Andero Bergström

Krister Kool

Kennert Kool

7.klass

Kristelle Urmet

ÕPPIS HINDELE „4“ ja „5“

3.klass

Joonas Antero Grönqvist

Rasmus Heinmets

Brita Kuzma

Mia-Lotta Teedla

Stiivo Liiv

Ariel Lou Massiah

Sandra Serebrjakova

Stevel Valdna

4.klass

Mia Laanem

Pärle-Mai Lillevälja

Jasper Lipp

Roger Privoi

Andra Helena Raudla

Käroli Sepp

Liam Bert Sillaots

Robin Sooväli

Remy-Chris Tarros

Kameron Urmet

5a klass

Oskar Kaupmees

Heleriin Kõiva

Villem Lipp

Kirke Nõlvak

5b klass.

Johanna Grete Roov

Mirtel Randoja

Mirell Soppe

Tauri Türbsal

6a klass

Andreas Kaldma

Mia Lehiste

Tõnn Lipp

Kaisa Pallon

Laura Tull

6b klass

Karoliine Pullat

Kaisa Sooväli

Joosep Lipp

7.klass

Mattias Erik Aitman

Kaspar Heinla

Karel-Mattias Korjus

Johanna Lipp

Astra Mägi

Karl-Erik Tänavots

Tristan Tedrekin

Marleen Türbsal

Marcus Märten Vainumäe

Jonas Valving

8.klass

Sergo-Kaspar Klaus

Trevor Lilles

Adele Saamot

Rasmus Tõnurist

Martten Toomejõe

Teele Valdlo

Delisa Valving

9.klass

Uku Bankiir

Evely Kaldma

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Aleksandra Torpan

Janessa Valving

Anett Veiert

Markus Brandon Visnapuu

 

Olümpiaadid
tunnustamine 18.03.24

Paul Saamot
muusika piirkondlik I koht
matemaatika 6.koht

Rasmus Männik kunstiõpetus.

Marleen Türbsal
matemaatika 11 koht

Martten Toomejõe
matemaatika 8.koht

Mia Laanem
matemaatika 11.koht

Tõnn Lipp
matemaatika 7.koht

Kaspar Heinla
geograafia 13. koht
eesti keel 8.koht

Jonas Valving
eesti keel
geograafia

Uku Bankiir
füüsika 4.koht

Sergo Kaspar Klaus
eesti keel 12. koht

Rasmus Tõnurist
eesti keel 14.koht
geograafia 6.koht

Eliise Teedla loodusained

Kristelle Urmet
eesti keel

Georg Tamm
geograafia

Sandra Karro
eesti keel

Evely Kaldma
eesti keel

Aitäh õpilasi olümpiaadile viinud õpetajatele:

E. Altmäe
M.Tiilen
K.Seliste
K.Assin
K.Kuusalu
K.Roots
M.Karing
M.R.Mölder

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 22. Juuli 2024

Meil on lehel 213 külalist ja 0 liiget