Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

N Jun 20, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jun 21, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jun 22, 2024
00:00
VAHEAEG
P Jun 23, 2024
00:00
VAHEAEG
E Jun 24, 2024
00:00
VAHEAEG
T Jun 25, 2024
00:00
VAHEAEG
K Jun 26, 2024
00:00
VAHEAEG
N Jun 27, 2024
00:00
VAHEAEG
R Jun 28, 2024
00:00
VAHEAEG
L Jun 29, 2024
00:00
VAHEAEG

Haljala vald

"Suurepärased” tulemused. 

1.a klass 

Mirtel Ismael

Mai Bankiir

Marion Kuuskla

Mihkel-Marten Mets

Magnus Liiv

Erkko Oja

Dariana Tšistotin

Karl Liivamäe

1.b klass 

Kristelle Eliise Adel

Carlos Bergström

Lisandra Goldberg

Oskar Heinla

Ago Karus

Marius Ivanov

Elise Erik

Marcus Einberg

Mariliis Kaupmees

Marite Safronov

Kairo Vanda

Lisete Lepviikmann

Elizaveta Võssokova

 

2.klass

Joonas Antero Grönqvist

Brita Kuzma

Romet Pärtel

Arden Köster

Õppis hindele “5” 

Remi-Chris Tarros 3.klass

Heleriin Kõiva 4.a klass

Kardo Roov 4.a klass

Karl Maiko Lullu 4.a klass

Lenna Möllits 4.b klass

Tauri Türbsal 4.b klass

Mirell Soppe 4.b klass

Andreas Kaldma 5.a klass

Tõnn Lipp 5.a klass

Krister Kool 5.b klass

Kaspar Heinla 6.klass

Marleen Türbsal 6.klass

Johanna Lipp 6.klass

Kristelle Urmet 6.klass

Rasmus Tõnurist 7.klass

Marleen Laigu 9.klass

Heiko Einberg 9.klass

Riiko Altmäe 9.klass

Mihkel Liiv 9.klass

“Suurepärased” ja “head tulemused”. 

1.A klass 

Viktooria Ait

Carmen Lisette Nõmm

Ralf Tristjan Palm

Girtel Pent

Peeter Vainumäe

1.B klass 

Elise Erik

Marcus Einberg

Marleen Kalda

Robin Nauts

2. klass

Rasmus Heinmets

Revon Kaldma

Eliise Elbra

Stiivo Liiv

Ariel Lou Massiah

Adele Reedik

Stevel Valdna

Alina Vdovychenko

Erik Markus Pajus

Mia Lotta Teedla

Õppis hindele “4” ja “5” 

3.klass 

Kirke Kokka

Mia Laanem

Jasper Lipp

Roger Privoi

Andra Helena Raudla

Käroli Sepp

Karl Pilv

Robin Sooväli

Aron Trofimov

Kameron Urmet

Adele Karoline Visnapuu

 

4.a klass 

Tambet Francis Devaney

Oskar Kaupmees

Kärt Kokka

Ruuben Kuzma

Villem Lipp

Kardo Roov 

4.b klass 

Johanna Greete Roov

Karl-Maiko Lullu 

Mirtel Randoja

 

5.a klass 

Marta Heinmaa

Mia Lehiste

Kaisa Pallon

Romet Sarapuu

Laura Tull

 

5.b klass 

Andero Bergström

Aleksandra Fakejeva

Liselle Kilk

Kennert Kool

Joosep Lipp

Getri Lõoke

Kenneth Meidla

Karoliine Pullat

Kaisa Sooväli

 

6.klass 

Mattias Erik Aitman

Merilin Kurs

Marii Lahtvee

Paul Saamot

Tristan Tedrekin

Karl-Erik Tänavots

Marcus Märten Vainumäe

Jonas Valving

 

7.klass 

Sergo-Kaspar Klaus

Adele Saamot

Martten Toomejõe

Käroli Vaher

Delisa Valving

 

8.klass 

Evely Kaldma

Sandra Karro

Oliver Marten Lillevälja

Henri Randoja

Janessa Valving

Anett Veiert

Markus Brandon Visnapuu

 

9.klass 

 Hugo Hiiemäe

Kätriin Kalvet

Alar Kasela

Kirke Marleen Kool

Andreas Kuusküll

Karl-Andri Lillepuu

Risto Raja

Nele Limberg

Georg Nõlvak

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 17. Juuni 2024

Meil on lehel 900 külalist ja 0 liiget