Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

K Okt 20, 2021
08:00 - 17:00
1.-3. klass - Ettelugemise päev
K Okt 20, 2021
14:00 - 15:00
Juhtkonna koosolek
N Okt 21, 2021
12:50 - 15:15
3.B klassiõhtu
N Okt 21, 2021
14:00 -
Õpetajate koostöötund
N Okt 21, 2021
19:00 -
Lastevanemate üldkoosolek (veebi teel)
E Okt 25, 2021
00:00
VAHEAEG
T Okt 26, 2021
00:00
VAHEAEG
K Okt 27, 2021
00:00
VAHEAEG
K Okt 27, 2021
14:00 - 15:00
Juhtkonna koosolek
N Okt 28, 2021
00:00
VAHEAEG

19. veebruaril kell 8.00-10.30 toimub 2. ja 3. klasside Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud minikonverents. Kui internet ja wifi lubavad ja meie soovi toetavad, siis on huvilistel võimalik konverentsil osaleda läbi veebisilla, mille lingi kooli kodulehele ja Facebooki lehele edastame.aastapaev

Ettekanded:

2.b klass
➢ TallinnJohanna Grete Roov, Rasmus Allese, Lenna Möllits, Mario Ivanov, Markus Teedla,
Karl Christopher Ollis
➢ Eesti kõige suurem järv, mägi ja puu- Mirtel Randoja, Kaili Teer, Helene - Marie Markelov, Egon Hillimon, Karl Maiko
Lullu, Artur Lõbu
➢ Tanel Padar- Mirell Soppe, Markus Soppe, Tauri Türbsal

2.a klass
➢ Haljala vald - Villem Lipp, Kärt Kokka, Heleriin Kõiva, Kirke Nõlvak, Maarius Kuusküll, Ruuben
Kuzma, Jan-Erik Jõesaar
➢ Kadri Voorand - Kardo Roov, Oliver Sarapuu, Liselle Kaldma, Keidi Anton, Kristjan Oliver Pajus
➢ Lääne- Virumaa - Oskar Kaupmees, Oliver Larin, Sander Palm, Egert Sepp, Alex Maimistov

3.a klass
➢ Anne Veski-Marta Heinmaa, Anna-Maria Laats, Kariina Punnar, Helena Jõeveer
➢ Navitrolla- Laura Tull, Hanna-Piia Palm, Kaisa Pallon
➢ Läänemeri- Ardi Lõbu, Felix Saapar, Reigo Riks, Sven Põesaste
➢ Ott Tänak ja Martin Järveoja- Tõnn Lipp, Andreas Kaldma, Karl Martin Mogilnõi, Romet Sarapuu
➢ Tarvo Sõmer- Teven Aasumets, Mia-Larissa Liiv, Karolina Tarkusep, Mia Lehiste


3.b klass
➢ Rakvere - Karoliine Pullat, Kaisa Sooväli, Aleksandra Fakejeva, Iti Nigul
➢ Kersti Kaljulaid- Lisette Gerne, Getri Lõoke, Milana Loknovskaja, Lisandra Teedla
➢ Kelly Sildaru- Krister Kool, Joosep Lipp, Liselle Kilk, Lisett Isabel Villenthal
➢ Tantsu- ja laulupidu- Kennert Kool, Andero Bergström, Kenneth Meidla, Ove Heinmaa
➢ Gerd Kanter- Sander Siilak, Reino Õunpuu, Randomar Pärnamägi


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 07. Oktoober 2021 15:42

Meil on lehel 131 külalist ja 0 liiget