Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

E Okt 26, 2020
00:00
Helkurinädal
T Okt 27, 2020
00:00
Helkurinädal
T Okt 27, 2020
17:30 -
4. klassi lastevanemate koosolek
K Okt 28, 2020
00:00
Helkurinädal
N Okt 29, 2020
00:00
Helkurinädal
R Okt 30, 2020
00:00
Helkurinädal
E Nov 16, 2020
00:00
Matemaatikanädal
T Nov 17, 2020
00:00
Matemaatikanädal
K Nov 18, 2020
00:00
Matemaatikanädal
N Nov 19, 2020
00:00
Matemaatikanädal

Reedel, 2. tunni ajal tähistame emakeelepäeva. Autasustame valla kirjandivõistluse parimaid ning hoiame meeles II trimestri parimaid õppureid. Aktusele on oodatud Haljala valla kirjandivõistlusest osavõtjad ning II trimestri tublid ja väga tublid õpilased (õppis II trimestril hindele "5" või hinnetele "4-5". 

 

II trimester


Õppis hindele „5“
Carl Stefan Kalde 3b kl.
Kaspar Heinla 3b kl.
Liisbet Laigu 4. kl.
Käroli Vaher 4. kl.
Henry Samolberg 4. kl.
Liise-Lotte Ehasalu 4. kl.
Sandra Karro 5. kl.
Janessa Valving 5. kl.
Marleen Laigu 6. kl.
Riiko Altmäe 6. kl.
Heiko Einberg 6. kl.
Minna Marie Kask 7. kl.
Karin Kivilo 9. kl.

Õppis hindele „4“ ja „5“
3a Rasmus Rae
3a Rebecka Välk
3b Jonas Valving
3b Marcus Märten Vainumäe
3b Kristelle Urmet
3b Karl-Erik Tänavots
3b Tristan Tedrekin
3b Paul Saamot
3b Johanna Lipp
3b Karel-Mattias Korjus
3b Sander Kaldma
3b Mattias Erik Aitman
3b Merilin Kurs
3b Sandra Toomejõe
3b Marleen Türbsal
4. Adele Saamot
4. Kristel Heinloo
4. Mattias Liivamäe
4. Trevor Lilles
4. Annaliisa Palm
4. Sergo Kaspar Klaus
4. Carmen Sinisoo
4. Georg Tamm
4. Teele Valdlo
4. Martten Toomejõe
4. Rasmus Tõnurist
4. Heleri Lillepuu
5. Evely Kaldma
5. Oliver Marten Lillevälja
5. Lisette Pall
5. Aleksandra Torpan
5. Anett Veiert
5. Markus Brandon Visnapuu
5. Jaanika Esto
6. Hugo Hiiemäe
6. Kätriin Kalvet
6. Alar Kasela
6. Kirke Marleen Kool
6. Andreas Kuusküll
6. Mihkel Liiv
6. Nele Limberg
6. Georg Nõlvak
6. Risto Raja
6. Elisete Palm
6. Jakob Toming
7. Karl Johan Ehasalu
7. Robin Randoja
7. Mihkel Ulst
7. Kärt Liiva
7. Liisi Mülla
8. Andro Martinson
8. Jane Perve
8. Kert Roov
8. Teiren Tõld
8. Miia Vask
9. Noel Lünekund
9. Maris Mogilnõi
9. Risto Ridal
9. Arnis Avar Sammalpärg
9. Elis Heinmaa
9. Isabel Tamberg

 

Ei puudunud II trimestril ühtegi tundi

Ave Saar 9.kl.
Janne Saar 8.kl.
Henar Viirok 8.kl
Janar Allese 8.kl
Merily Sepp 4.kl
Delisa Valving 4.kl.
Sergo Kaspar Klaus 4.kl.
Trevor Lilles 4.kl.
Heiko Einberg 6.kl
Tristan Jahi 6.kl.
Risto Raja 6.kl.
Ardo Sepp 5.kl.
Marleen Türbsal 3b kl.
Marcus Märten Vainumäe 3b kl.
Mattias Erik Aitman 3b kl.
Karel-Mattias Korjus 3b kl.
Jonas Valving 3b kl.
Sandra Kalvet 3a kl.

 


Viimati uuendatud lehekülge: Teisipäev, 20. Oktoober 2020 13:52

Meil on lehel 359 külalist ja 0 liiget