Sündmuste kalender

Inspiratsioonilabor, 9. klasside õpilased Tairi Alanurme, Hanna Veiert, Rahel Raudsepp
Teisipäev, 3. Oktoober 2017
Loetud kordi : 2743

Lääne-Viru Arenduskeskus korraldab koostöös partneritega juba kolmandat aastat järjest noorte ettevõtlikkuse edendamisele suunatud Inspiratsioonilabori, mis on eelnevatel aastatel saanud noorte seas ülipositiivset tagasisidet.
Inspiratsioonilabor toimub kolmandat aastat järjest ja päeva eesmärgiks on ärgitada koolinoori olema ettevõtlik ja loov oma ideede ja mõtete elluviimisel ning tõsta noorte ettevõtluspädevusi üldiselt. Inspiratsioonilabori sihtrühmaks 9. ja 10. klasside noored.

Inspiratsioonilabor 2017 toimub sel aastal üle-Eestilise ettevõtlusnädala raames 3.oktoobril algusega kl 9.00 Rakvere Targas Majas (aadress: Turu plats 2). Noorte ette astuvad Gert Kristjan Rungi (GKR Trading OÜ, energiavee VitaminWell maaletooja ja energiavee Belief tootja), Kristi Saare (Lääne-Viru päritolu naisinvestor ja investeerimiskoolitaja) ja Juhan Kokla (OÜ Spoony, 2016. aasta õpilasfirmade Eesti võistluse võitnud ÕF Spoony üks liikmetest). Lisaks põnevatele ettekannetele tegevettevõtjate või ettevõtlike inimeste poolt, saavad noored ka mentorite toel ise töötoas äriplaani lühiversiooni läbi teha ja läbi mõtestada.

Lisainfo Haljala Koolis Greete Toming

Parem uut teha kui vana parandata

Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 15. Aprill 2024